Skocz do zawartości

Picasso 916A - kwietnik:P


Gość

Polecane posty

Mam Ci ja do tego pióra ambiwalentny stosunek. Z jednej strony, to model Picasso (916, bo już z kwiatami mniej), który nawet przypada mi do gustu (nie na darmo z oferty Renoird najpierw wpadła mi w oko Grenada - niemal bliźniak Picasso 916). Z drugiej - jakość wykonania pozostawia jednak ciut do życzenia. Kwiaty wyglądają wyraźnie na nanoszone naklejki, choć bardzo cienkie, ale jednak. A sama konstrukcja nie grzeszy trwałością. Na zdjęciach widać, że korpus pióra jest na kilka milimetrów odsunięty od pierścienia przed sekcją. To uszkodzenie nie powstało w wyniku szarpania korpusu zamiast odkręcenia z sekcji. To jest efekt nieprecyzyjnego chwytu przy zdejmowaniu skuwki.:/ To tytułem refleksji na temat trwałości chińskich piór. Bliźniaczy Renoird Grenada został w miarę możliwości sprawdzony na okoliczność takiego feleru i nie poddał się.

Poza tym, miłe pióro, nieźle piszące, z lekkim oporem.

picasso916a001n.jpg

picasso916a002n.jpg

picasso916a006n.jpg

picasso916a005n.jpg

Tak pisze:

picasso916pismo.jpg

Na zdjęciach w towarzystwie no name Iridium Point, który wydaje się być solidniejszy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...