Jump to content

Wyprzedaż w Pióromaniaku!

Pioromaniak.pl
 Share

Recommended Posts

Dziękuję za info! To miłe, że kolega Marcin ma takich obrońców, choć myślę, że jest w stanie sam odpowiedzieć.

Są inne sklepy działające bardziej profesjonalnie, ale nie przeszkadza mi to, poczekam.

Korzystam z różnych sklepów, bo wiem że trudne są czasy i chcę każdemu pomóc w tym naszym niszowym hobby, ale zamierzam korzystać z tych sklepów, które sprawnie działają.

Jak na razie mam jeden sklep z którego nie skorzystam - najpierw przyjęli zamówienie i pieniądze, potem okazało się że nie mają całego towaru i żeby wymienić jeden z produktów na inny (OK), potem,  że wysłali w inny region Polski, potem, ze nie nie są w stanie zrealizować. Następnie, że zwrócili  pieniądze,  których nie zwrócili. Koniec, końców po 3 tygodniach epopeja  zakończyła się. Dlatego korzystam z tych sklepów z którymi nie ma problemów.

A ty, kolego firewall, nie możesz wysłać maila lub zadzwonić żeby  dowiedzieć się dlaczego tak 'długo' jest paczka wysyłana? Po co żale i pretensje, jak się okazuje niesłuszne, przelewasz na tym forum? Słaba to jest twoja postawa.

@firewall przypięty post na facebookowym fanpage sklepu:

Cytat

[COVID-19]

W związku z epidemią COVID-19, dbając o wspólne bezpieczeństwo:

☑️ ograniczyliśmy formy dostawy tylko do paczkomatów i wysyłek kurierski;
☑️ wprowadziliśmy dodatkowe środki ostrożności podczas pakowania Waszych zakupów (dezynfekcja dłoni, powierzchni roboczej, rękawiczki, maski);
☑️zdecydowaliśmy o min. dwudniowej kwarantannie dostaw nowych produktów.

Zamówienia realizujemy w ciągu maksymalnie 2 dni od dnia płatności.

Do przeczytania,
Marcin

Hej @firewall!

Dzięki za zamówienie i wspieranie naszego sklepu :). Tak jak informujemy na stronie sklepu zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni od daty płatności. Z reguły odbywa się to szybciej, ale z powodu wyprzedaży musieliśmy wykorzystać regulaminowy czas.

Do przeczytania,
Marcin