Skocz do zawartości

Wyprzedaż w Pióromaniaku!


_Pióromaniak_

Polecane posty

Polecam podszkolić się z umiejętności czytania, zakładka Koszty i sposoby dostawy w sklepie:

Cytat

Bezpieczne Paczki Pióromaniaka wysyłane są za pośrednictwem paczkomatów lub firmy kurierskiej w ciągu 48 godzin od daty zaksięgowania należności za zakupy.

https://www.pioromaniak.pl/koszty-i-sposoby-dostawy/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info! To miłe, że kolega Marcin ma takich obrońców, choć myślę, że jest w stanie sam odpowiedzieć.

Są inne sklepy działające bardziej profesjonalnie, ale nie przeszkadza mi to, poczekam.

Korzystam z różnych sklepów, bo wiem że trudne są czasy i chcę każdemu pomóc w tym naszym niszowym hobby, ale zamierzam korzystać z tych sklepów, które sprawnie działają.

Jak na razie mam jeden sklep z którego nie skorzystam - najpierw przyjęli zamówienie i pieniądze, potem okazało się że nie mają całego towaru i żeby wymienić jeden z produktów na inny (OK), potem,  że wysłali w inny region Polski, potem, ze nie nie są w stanie zrealizować. Następnie, że zwrócili  pieniądze,  których nie zwrócili. Koniec, końców po 3 tygodniach epopeja  zakończyła się. Dlatego korzystam z tych sklepów z którymi nie ma problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@firewall przypięty post na facebookowym fanpage sklepu:

Cytat

[COVID-19]

W związku z epidemią COVID-19, dbając o wspólne bezpieczeństwo:

☑️ ograniczyliśmy formy dostawy tylko do paczkomatów i wysyłek kurierski;
☑️ wprowadziliśmy dodatkowe środki ostrożności podczas pakowania Waszych zakupów (dezynfekcja dłoni, powierzchni roboczej, rękawiczki, maski);
☑️zdecydowaliśmy o min. dwudniowej kwarantannie dostaw nowych produktów.

Zamówienia realizujemy w ciągu maksymalnie 2 dni od dnia płatności.

Do przeczytania,
Marcin

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej @firewall!

Dzięki za zamówienie i wspieranie naszego sklepu :). Tak jak informujemy na stronie sklepu zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni od daty płatności. Z reguły odbywa się to szybciej, ale z powodu wyprzedaży musieliśmy wykorzystać regulaminowy czas.

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...