Skocz do zawartości

Akkerman - zakup grupowy


tom_ek

Polecane posty

Łukaszu, u mnie z kolei, po kliknięciu u dołu strony linku "Shipping & Delivery" taka informacja:

When ordering Akkerman ink it is better to order 3 bottles instead of 1, the postal costs are equal (indicative, three bottles outside Europe, eg to USA Canada Australia Japan China etc. comes at € 20, - Shipping cost) The shipping costs of 4-7 bottles of Akkerman ink are € 30, - and 8 to 15 bottles (max) € 50, -.

Ale pewnie to co poza nawiasem również dotyczy wysyłki poza Europę, mogłem się pomylić. Przy 22 znika może dlatego, że to już dwie wysyłki, bo:

15 bottles is the maximum number of bottles that we can fit in 1 carton/box.

A nie pomyliłeś się aby licząc nasze zamówienie? Spójrzmy na nasze przewidziane maksymalne wydatki:

Ty - 120€, ja - 40€, ddntp - 30€, Krzysiek - 24€ - co daje nam 214€. Suma będzie trochę niższa, jeśli jednak weźmiesz za 100, ddntp za 20, a Krzysiek atrament z podstawowej serii za 15. Ale to nieduża różnica.

Napiszę więc, że zamówienie byłoby na ponad 200€, i spytam, czy takie wyślą za 15€. Zgadzacie się?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Holendrzy są chyba dziwni ;) Spytałem, czy przy zakupie atramentów za ok 250 euro zgodziliby się na wysyłkę do Polski za 15 euro. Oto, co odpisali:

please use the website to order, the shipping costs will be visible then…

Albo potraktowali mnie jak półgłówka, albo okrężną drogą odpowiedzieli negatywnie.

Napisałem ponownie, pytając też o ewentualny rabat, zobaczymy, co odpiszą. Jeszcze jedno - magazyny mają puste, zamówienie można złożyć, ale wysyłka poszłaby za dwa, trzy tygodnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Masz rację. Nie przyznają zniżek, ani na atramenty, ani na wysyłkę. Darujemy sobie, co?

Ewentualnie, jak pisałem wcześniej, trzy osoby po jednym atramencie, wysyłka wówczas to 24,20 euro. Ale gdybym później rozsyłał do was, trzeba doliczyć ze 12 zł. Wyjdzie zatem ok. 50 zł za wysyłkę. Warto?

Edytowano przez tom_ek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Aventador13 napisał:

To wygląda jakby odpisali negatywnie. Nie wiem jak jest w Holandii, ale gdzieniegdzie kiedy się ktoś nie targuje jest to odbierane negatywnie. Być może tam jest odwrotnie - cena to cena i negocjacja jest traktowana jako coś niegrzecznego.

W Norwegii nie znoszą, gdy się ktoś targuje. To jest nieakceptowalne, jesteś od razu wrogo potraktowany i najczęściej wyproszony ze sklepu. Raz, nie wiedząc jeszcze o tym, spróbowałam się targować w... antykwariacie. Haha ;) Nie było miło.

Może Holendrzy mają podobnie? ;) 

Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 minut temu, tom_ek napisał:

Masz rację. Nie przyznają zniżek, ani na atramenty, ani na wysyłkę. Darujemy sobie, co?

Ewentualnie, jak pisałem wcześniej, trzy osoby po jednym atramencie, wysyłka wówczas to 24,20 euro. Ale gdybym później rozsyłał do was, trzeba doliczyć ze 12 zł. Wyjdzie zatem ok. 50 zł za wysyłkę. Warto?

Ja byłbym zainteresowany jednym Akkermanem, czterema innymi atramentami i dwoma piórami. I to jest te około 150€.

Koszt przesyłki wtedy 30€ z tego co widzę. Ja dopłaciłbym tę różnicę.

  

12 minut temu, Nikaa napisał:

W Norwegii nie znoszą, gdy się ktoś targuje. To jest nieakceptowalne, jesteś od razu wrogo potraktowany i najczęściej wyproszony ze sklepu. Raz, nie wiedząc jeszcze o tym, spróbowałam się targować w... antykwariacie. Haha ;) Nie było miło.

Może Holendrzy mają podobnie? ;) 

No właśnie - a jak nas zapamiętają i przyślą potrzaskane atramenty?😠

Edytowano przez Aventador13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym spróbować. Tylko co to jest ta płatność kartą? W metodach płatności opis jest taki:

You calculate in your trusted internet payment environment, based on the security methods of your own bank. Therefore, no special software or registration required.

Bo zastanawiam się gdzie oni mnie przekierują tzn. żeby nie było tak że trafię na stronę "wybierz bank" a tam same holenderskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia sprawa, waham się między atramentami Dutch Masters Steenrood van Vermeer a DM Hals Oud bruin. Czy ktoś z Was myślał o któryś z nich? Bo jest tego 120 ml, więc gdyby ktoś zamawiał jeden z nich, ja wziąłbym drugi i połową moglibyśmy się wymienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję zamówienie we wtorek wieczorem. Więc do tego dnia do 18:00 czekam na Wasze maile. Później po zamówieniu poproszę o zaliczkę 50zł a po przyjściu przesyłki wpłacamy resztę i ja wysyłam na Wasze adresy.

Koszty przesyłki proponuję podzielić proporcjonalnie. Zobaczę ile kosztuje przesyłka bez moich atramentów, a później w przypadku znaczącego wzrostu wraz z nimi nadwyżka będzie na mojej głowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam duży niesmak do nich po poprzednim zamówieniu grupowym, o tu:

tl; dr: oferowali duże butelki 150 ml,  zamówiliśmy, w międzyczasie zmienili butelki na dużo mniejsze ale zostawiając cenę taką samą albo minimalnie mniejszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aventador13 napisał:

Ja proponuję zamówienie we wtorek wieczorem. Więc do tego dnia do 18:00 czekam na Wasze maile. Później po zamówieniu poproszę o zaliczkę 50zł a po przyjściu przesyłki wpłacamy resztę i ja wysyłam na Wasze adresy.

Koszty przesyłki proponuję podzielić proporcjonalnie. Zobaczę ile kosztuje przesyłka bez moich atramentów, a później w przypadku znaczącego wzrostu wraz z nimi nadwyżka będzie na mojej głowie.

Ja bym wziął jak pisałem wcześniej z 2 atramenty, ale jakie finalnie będą koszty wysyłki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...