Skocz do zawartości

KWZ Ink Sheen Machine 2 Sheen Day


_Pióromaniak_

Polecane posty

10 godzin temu, Krzysiek_W napisał:

taki mariaż kolorów w ogóle nie mieści mi się w głowie..., da się tak połączyć? jeszcze nie mam KWZI, ale tego sprawdzę obowiązkowo :)

 

Da się. Mam Diamine bloody absinth w podobnym połączeniu kolorów i efekt jest świetny. SM2 też pewnie nabędę.

10 godzin temu, tom_ek napisał:

Cieszyłby mnie taki w negatywie - atrament czerwony z zielonym połyskiem.

Też bym taki chciał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.05.2020 o 23:09, Krzysiek_W napisał:

taki mariaż kolorów w ogóle nie mieści mi się w głowie..., da się tak połączyć? jeszcze nie mam KWZI, ale tego sprawdzę obowiązkowo :)

 

 

Dnia 2.05.2020 o 09:53, derywat napisał:

Da się. Mam Diamine bloody absinth w podobnym połączeniu kolorów i efekt jest świetny. SM2 też pewnie nabędę.

Też bym taki chciał. 

Da się :). Na rynku pojawiał się w przeszłości kilka tego typu propozycji od m.in. Diamine (tak jak pisał Derywat) i Krishny. Trzeba się tylko liczyć z tym, że ten rodzaj atramentów powstał, aby uzyskać i wyeksponować połysk kosztem innych parametrów i w części piór może być mniej komfortowy podczas codziennej eksploatacji (np. szybkie wysychanie na stalówce).

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.05.2020 o 10:50, ScYpIoL napisał:

Zakup obowiązkowy :D 🎆

Dla mnie też pozycja obowiązkowa :). Mocno trzymam kciuki za Nicponiów. Robią coraz ciekawsze rzeczy. Jeszcze chwila, chwilka i będziemy mieć w Polsce jedną z niewielu na świecie innowacyjnych manufaktur atramentów.

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując kanały różnych inko-cholików ze świata, widać że na zachodzie i w Azji KWZ jest już rozpoznawalną marką, właściwie mam wrażenie że już teraz są bardziej doceniani za granicą niż u nas. Fantastycznienie że rodzi się u nas tak silna marka. Szkoda że nie ma jeszcze mocnej marki tworzącej pióra wieczne na szerszą skale. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Janmax napisał:

Obserwując kanały różnych inko-cholików ze świata, widać że na zachodzie i w Azji KWZ jest już rozpoznawalną marką, właściwie mam wrażenie że już teraz są bardziej doceniani za granicą niż u nas. Fantastycznienie że rodzi się u nas tak silna marka. Szkoda że nie ma jeszcze mocnej marki tworzącej pióra wieczne na szerszą skale. 

Zgadzam się. Atramenty są dostępne w większości zagranicznych sklepów (przynajmniej tych bardziej znanych). Dla mnie super ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
11 godzin temu, Janmax napisał:

Obserwując kanały różnych inko-cholików ze świata, widać że na zachodzie i w Azji KWZ jest już rozpoznawalną marką, właściwie mam wrażenie że już teraz są bardziej doceniani za granicą niż u nas. Fantastycznienie że rodzi się u nas tak silna marka. Szkoda że nie ma jeszcze mocnej marki tworzącej pióra wieczne na szerszą skale. 

Myślę, że w Polsce KWZ Ink też jest popularną i docenianą marką. Musimy tylko pamiętać o tym, że liczba osób kupujących w kraju atramenty i dzieląca się informacjami o nich w internecie jest bardzo, bardzo, bardzo mała w porównaniu do tego co dzieje się tylko w samej w Japonii i na Tajwanie. O Chinach i Korei nie wspominając.

Do przeczytania,
Marcin

Edytowano przez Pioromaniak.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.05.2020 o 17:47, norbee napisał:

Przed momentem zamówiłem ten atrament u Pióromaniaka. Jestem ciekaw jak będzie się zachowywać w moim Kaweco Sport Classic M?

Dzięki Norbee! Dostawa jest już w drodze do nas, więc paczkę wyślemy, gdy tylko do nas dotrze :).

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

U la la! Oceńcie sami:

71593670_KWZINKSheenMachine2SheenDayatramentsklep.thumb.JPG.f12c50f415204d414b16d6280e659f23.JPG

406470568_KWZINKSHEENMACHINE2SheenDaytestrecenzja.thumb.JPG.766b6b8383e94d3b922aa2092470c562.JPG

Po pierwszych testach mogę potwierdzić informację o zminimalizowaniu wysychania na stalówce. Piszę się przyjemnie i nie zasycha tak jak pierwszy Sheen Machine :). Gratulacje dla Nicponiów (@Nicpon @Nicponka) za przygotowanie takiego cuda :).
 

KWZ INK SHEEN MACHINE 2 Sheen Day (1).JPG

KWZ INK SHEEN MACHINE 2 Sheen Day (2).JPG

KWZ INK SHEEN MACHINE 2 Sheen Day (3).JPG

KWZ INK SHEEN MACHINE 2 Sheen Day (4).JPG

KWZ INK SHEEN MACHINE 2 Sheen Day (6).JPG

KWZ INK SHEEN MACHINE 2 Sheen Day (7).JPG

KWZ INK SHEEN MACHINE 2 Sheen Day (8).JPG

KWZ Ink Sheen Machine 2 Sheen Day jest już dostępne w dziale nowości.


Do przeczytania,
Marcin

KWZ INK Sheen Machine 2 Sheen Day atrament.JPG

kwz sheen machine 2 sheen day.JPG

Edytowano przez Pioromaniak.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2020 o 18:00, Pioromaniak.pl napisał:

Dzięki Norbee! Dostawa jest już w drodze do nas, więc paczkę wyślemy, gdy tylko do nas dotrze :).

Do przeczytania,
Marcin

Atrament dotarł, ale pierwsze testy będą po zatankowaniu nowego demonstratora Pilota 78G, który jedzie do mnie z Dalekiego Wschodu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sheen Machine 2 już do mnie zmierza. Wrzucę jakieś fotki jak już go będę miał. 

A tymczasem wrzucam jedyne przykładowe zdjęcie jakie znalazłem poza tym co Pióromaniak już wcześniej wrzucił. 

Atrament prezentuje się nieźle. Nie mogę się doczekać. 🙂

 

 

Sheen Machine 2.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...