Skocz do zawartości

Pelikan M200 Gold Marbled


_Pióromaniak_

Polecane posty

39 minut temu, brylinski napisał:

 

Zastanawia mnie do jakich to rozmiarów można przyciąć stalówki? Czy to ze standardowej oferty tylko dodają S czy można wydziwiać i zrobić sobie w Pelikanie coś pokroju UEF jak Platinum?

Nie kupiłem nigdy tej usługi, ale myślę że jak dopłaca się ponad 600 zł do stalówki to jest ona dość konkretnie spersonalizowana - czyli dokładnie tak jak chcesz. Nie tylko z katalogu rozmiarów oferowanych przez producenta.

Edytowano przez Aventador13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak ujrzałem zdjęcia tego pióra to byłem zajarany wyglądem, jednak czar prysł po wizycie w sklepie.Jakoś nie podoba mi się ta wersja na żywo.Skoro jesteśmy przy Pelikanie M200 to czy jest ono warte +/-450 zł w w zwykłej wersji?Czy też w przypadku Pelikana sporo dopłaca się do znaczka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawel88 napisał:

Skoro jesteśmy przy Pelikanie M200 to czy jest ono warte +/-450 zł w w zwykłej wersji?Czy też w przypadku Pelikana sporo dopłaca się do znaczka?

Do znaczka dopłaca się całkiem sporo. Moim zdaniem przy obecnej cenie te Pelikany są mało konkurencyjnymi piórami. Za 300 zł można kupić TWSBI 580Al które też jest niczego sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Aventador13 napisał:

Za 300 zł można kupić TWSBI 580Al

Dla mnie to pióro wygląda paskudnie, mogę je porównać wizualnie do pióra No name, które kupiłem kiedyś w Auchanie za 2,79 pln i co ciekawe pisało mi się dość przyjemnie i wytrzymało z 3 miesiące.No, ale każdemu podoba się coś innego.

Chyba zdecyduje się na zakup Waterman'a Perspective, które kiedyś odrzuciłem, bo nie wygodnie mi się je trzymało, jednak ostatnio pomacałem w sklepie i stwierdzam, że jednak jest ok. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...