Jump to content

Pióra inaczej, pióra w podwójnej roli.


Klerk
 Share

Recommended Posts

    Pióro jest stworzone do tego aby pisało pięknie i o rzeczach wielkich. Jeżeli tak się sprawdza, nie potrzeba nic więcej. Jeśli jednak służy głównie i w zasadzie do "wypisywania czeków", można nadać mu inne dodatkowe funkcje, więcej niż tylko godne prezentowanie statusu właściciela. O legendarnym korzystaniu ze specyficznych piór przez fajczarzy już się wypowiadałem, ale tu powtórzę bo to jest przyczyna wywołania tego tematu. Otóż dystyngowani fajczarze dyskretnie, ale tak aby kto ma widzieć, widział, poprawiają piórem tytoń w fajce. Ponoć platynowe główki skuwek nie psują smaku.

0Pn0zSL.jpg

A tu w pełni funkcjonalny odpowiednik, ale znacznie tańszy. Kto nie ma i nie używa, nie zobaczy różnicy. Skoro nie ma różnicy, to po co przepłacać (to ze starej reklamy).

EVgHhgj.jpg

Gdyby któraś z Pań chciała z niewypowiedzianym wdziękiem zrobić podobnie, ma do dyspozycji stosowne pióro. Relatywnie coraz więcej kobiet pali fajkę, być może dlatego, że fajczarze wykruszają się w zastraszającym tempie.

U7wY3UK.jpg


Idąc dalej tym tropem znalazłem coś dla chłopaków.

LkOMUAa.jpg

 

A tu przykład obecnej dominacji słabej płci. Panie przejęły i swobodnie posługują się atrybutami męskimi: fajka, spodnie, samochód terenowy..., a ze swojej domeny nie oddały nic! Do czego służy to pióro-multitool pokazuje zdjęcie, ale zupełnie nie mam pojęcia jak? Dla mnie to dowód, że chińskie urzędniczki mają w pracy sporo czasu dla siebie.

7OuRDtk.jpg

 

Wystarczy trochę podłubać w necie i znajdują się niesamowite wynalazki dla dziewczyn i chłopaków w spodniach moro. Jak to pióro działa, a może to działo(?), nie mam pojęcia i nie wiem czy w ogóle pisze.


pGLTHvm.jpg

 

A to długopis, pokazuję dlatego, że można pójść jeszcze dalej.


D5keh08.jpg

 

Wystraszony tymi wynalazkami, nieoczekiwanie zobaczyłem coś pięknego, pióro koncepcyjne, ale to idzie w dobrym kierunku, uff.., ulżyło mi.

nDESpva.jpg

Na tym na razie kończę.

Edited by Klerk
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...