Skocz do zawartości

Colorverse ink


Trevor

Polecane posty

7 minut temu, MarcinEck napisał:

Oba ciekawe... podobają mi się, zwłaszcza ten w kolorze "diabolo-menthe" 😉

Gdzie się takie kupuje?

To tylko przykład... natomiast kupić można w kilku miejscach np.

https://www.gouletpens.com/collections/colorverse

 

https://www.ebay.pl/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=colorverse+ink&_sacat=0

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Potwierdzam, ja mam jeden (Andromeda). Kolor jest przepiękny, a jego właściwości bardzo dobre. (Polecam recenzję @Martixx https://bystalowka.wordpress.com/2018/10/14/colorverse-andromeda/). Inne kolory, które widziałam również są dosyć mocno nasycone (przypomina mi to trochę atramenty KWZ). Co do zakupu, to można go dokonać między innymi na stronach amerykańskich oraz na stronie producenta. O ile cena za mililitr atramentu nie wychodzi aż taka fatalna, to trzeba drugie tyle doliczyć za wysyłkę... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrament owszem ciekawy, choć cena i warunki sprzedaży, zwłaszcza jak na firmę dopiero wchodzącą na rynek - nieakceptowalne.

Prawdziwą rewelacją jest natomiast - dla mnie dzięki linkowi Alrun przed chwilą odkryty - anglojęzyczny blog Martixx !

Kawał solidnej roboty, a jak rozumiem, to dopiero początek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za link do blogu Koleżanki, nie miałem bladego pojęcia o jego istnieniu -:)

Co do atramentu, jego cena jest raczej porównywalna z Iroshizuku  ( $/ 1ml) ale, tak jak napisała @alrun  sprowadzanie go  np. z USA jest nieopłacalne.....

ewentualnie można jeszcze kupić go w Holandii (30 € / 80ml  + koszt wysyłki ~ 10-15  €  ) wówczas jest nieco taniej....;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ink diver Dziękuję! :D Jakoś głupio było mi tu wrzucać linki do prywatnego bloga, dlatego się nie chwaliłam ;) Colorverse są genialne. Pisałam kilkoma, niedługo będę wrzucać recenzję Morning Star i Lights On Ceres, jak uporam się z nowymi Pilotami Iroshizuku. Pisałam też Quasar (moim zdaniem to najbardziej nasycony niebieski, jest cudowny), Schrodingerem... I chyba tyle. Mają piękne, nasycone kolory i bardzo dobrze się przy tym zachowują - nie są zbyt gęste, nie zasychają, nie farbują. Gdyby tylko były lepiej dostępne w Europie i w bardziej przyzwoitej cenie... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kilka kolorów jest już w sklepie online, cena normalna to 135 zł. 

115 było premierowo tylko podczas PenShow. 

 

Bardzo chce wypróbować, ale dwóch zestawów (Matter and Anti-Matter, String and Brane), które chciałam, nie ma jeszcze... Mam nadzieję, że się pojawią 😉 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w ofercie calligrafun pojawi się kolor Andromeda, w obecnej ofercie sklepu nie znalazłem niestety nic dla siebie z niebieskich.

Wielka szkoda, że sklep nie prowadził przedsprzedaży - zauważyłem, że to  nie jest zbyt popularne wśród sprzedawców artykułów piśmienniczych w Polsce.

Edytowano przez lucius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...