Skocz do zawartości

Pióro do 150zł


Senna

Polecane posty

  • 2 weeks later...

Forumowicze, mam dylemat. Podbijam temat, bo się w nim z grubsza mieszczę, mam prawie dwie stówy i potrzebę kupna nowego pióra. Jest kilka opcji do wyboru, ale potrzebuję wsparcia. Teraz piszę Sheafferem GC 100, stalówka F, wszystko spoko, ale za gruba kreska. Kiedy lałam w nie Pelikana 4001 black kreska była spoko, ale pióro zaczęło się mocno zapychać. Wlałam Rohrer & Klingner Leipziger Schwarz i dopiero teraz grubo pisze.... W międzyczasie miałam Faber Castell WRITink, F, ono było spoko, ale pękło.... I teraz się zastanawiam nad czymś nowym, do wyboru mam Faber Castell Basic, nie do końca mi się podoba, ale ponoć jest trwałe i niezawodne, liczę na jakość pisania jak WRITink, myślałam też o Hemisphere, ale obawiam się jak wypada tam eFka i ile ono waży (wolę cięższe niż lżejsze). Rzuciło mi się też w oczy pióro Faber Castell GRIP 2010. Doradzicie co wybrać? Ma być niezawodne i cieniutko pisać (lekko grubiej niż Pilot 78g w eFce), dobrze żeby nie było zbyt lekkie, najlepiej wykonane z metalu (co by nie popękało).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...