Skocz do zawartości

Marshall, moje pióra wieczne


Marshall

Polecane posty

Dnia Tuesday, February 26, 2019 o 11:16, Marshall napisał:

braci mniejszych

Domyślam się, że to nie "bracia" św.Franciszka z Asyżu;) Każdy kidyś się zawiedzie na "super piórze", ja na Parkerze, a mój Waterman pisze naprawdę dobrze i to właśnie on potrafi dorównać dobrze piszącym "chińczykom", i pdwrotnie, dobre chińczyki spokojnie dorównują jakością wykonania Watermanowi:rolleyes: a w ostatnim czasie dojechało ich kilka:) Ciekawi mnie które Tobie przypadły do gustu? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 godziny temu, Lodzermensch napisał:

Jak zawodzi to już nie jest super ;) niezawodne  
 

Nie o "super niezawodne" tylko o marketingowo wybudowanej pozycji "super piórze":mosking: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dnia 27.02.2019 o 23:17, Klerk napisał:

Domyślam się, że to nie "bracia" św.Franciszka z Asyżu;) Każdy kidyś się zawiedzie na "super piórze", ja na Parkerze, a mój Waterman pisze naprawdę dobrze i to właśnie on potrafi dorównać dobrze piszącym "chińczykom", i pdwrotnie, dobre chińczyki spokojnie dorównują jakością wykonania Watermanowi:rolleyes: a w ostatnim czasie dojechało ich kilka:) Ciekawi mnie które Tobie przypadły do gustu? 

Ale bracia św. Franciszka pisali całkiem dobrymi piórami. 😄 np. o. Pio - Montblanckiem. A św. Maksymilian Kolbe piórem od Ziębickiego z Krakowa - ze złotą stalówką 😄 jest na forum wątek o znanych ludziach i ich piórach - tam zamieściłem zdjęcia tych dwóch piór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do problemów z reklamacja i serwisowaniem - ja się kontaktuje bezpośrednio z serwisem. 

Ostatnio kilka razy przez półtora roku zmieniałem stalówki w moim MB 145, bo mi ciągle coś nie pasowało. A ostatnio Pelikana wysłałem do serwisu, bo lekko drapała stalówka - bez problemu i kosztów naprawili (albo zmienili stalówkę). Kiedyś pamietam dwa razy zmieniałem stalówkę w Watermanie Hemisphere - z F na M i znowu na F - aż w końcu dałem je w prezencie. Ale tu tez nie było ani problemu ani kosztów - sklep w galerii krakowskiej w Krakowie. Ale serwis w Paryżu był bardzo życzliwy.

Moje fanaberie spotykały się z wielka życzliwością. Chyba miałem szczęście 😄

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...