Skocz do zawartości

Encyklopedia o piórach - pomysł


Polecane posty

Oj nie wiem, czy zacni forumowicze, szczególnie Ci z dużą wiedzą, będą chcieli podjąć się laicyzacji tak skrzętnie przez nich zbieranych informacji. Wikipedia to encyklopedia młodych. Starsi chyba wolą zdobywać wiedzę nieco bardziej tradycyjnie. To wymaga trochę więcej szukania, ale wiedza do jakiej dochodzą jest o wiele głębsza niż wujek googel, czy wikipedia.

Z tego co wiem, a wiem niewiele, to są jakieś publikacje papierowe, które starają się przynajmniej od strony historycznej zarysować główne nurty oraz producentów.

Pozdrawiam serdecznie.

I.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książek jest sporo. Na początku warto zerknąć tu:

http://www.booksaboutpens.com/catalog_en/index.asp?category=1&order_by=pub_date_desc

Pomysł z Wiki już był kiedyś rozważany i nie jest taki zły. Problem polega na tym, że do tego potrzeba armii ludzi. Wiedza i możliwości to jedno. Kluczową sprawą jest czas, jaki to zajmuje. Nawet samo weryfikowanie wpisów.

Z drugiej stromy, Igrius ma rację. Chętnych do dzielenia sie wiedzą wcale nie ma tak wieliu. Na naszym forum jest kilku userów posiadających mnóstwo informacji z interesującej nas dziedziny, lecz zdecydowanie niechętnych pedagogice. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurraa! Wszyscy uczmy się włoskiego! :/

po lewej stronie - na dole jest link opisany:

Altre lingue

wysttarczy kliknąć i nauki szlag trafił :)

edit: jakby bylo za trudno wkleiłem linka też tutaj

Edytowano przez vit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...