Skocz do zawartości

NOLTY


_Pióromaniak_

Polecane posty

NOLTY zwrócił naszą uwagę połączeniem trzech elementów: autorskiej koncepcji planowania, niesamowitej jakości wykonania i chronionego tajemnicą, bardzo cienkiego oraz gładkiego papieru do piór, własnego pomysłu.

NOLTY w Pióromaniaku: http://bit.ly/NOLTY

43788043_2665185753707554_24835959344752

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, anylog napisał:

Dzięki za opis. Bardzo ciekawy kalendarz.

Czy będzie można go kupić?  Na razie nie widzę go w Waszym sklepie.

Hej @anylog!

Nie ma za co :). NOLTY jest dostępny u nas w sklepie m.in. pod linkiem, który podał Grain.

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grain napisał:

Ja mam pytanie odnośnie Nolty Listy. Na zdjęciach jest ten kalendarz z uchwytem na pióro. Jest ten uchwyt w zestawie, czy jest trzeba go dokupić osobno? (chyba zresztą go nie macie)

Cześć @grain!

Uchwyt jest w zestawie (zintegrowany z okładką). Ma go zarówno Listy 1, jak i Listy 2 :).

NOLTY Efficiency i NOLTY Efficiency GOLD nie posiadają uchwytu.

Do przeczytania,
Marcin

Edytowano przez Pioromaniak.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, derywat napisał:

Jest jakaś szansa na coś niekalendarzowego NOLTY w przyszłości? NOLTY Yohaku wygląda zachęcająco.

Hej @Derywat!

Myślę, że tak, ale wiele zależy od producenta :). W razie, gdybyś był zainteresowany konkretnymi produktami, prześlij mi albo Magdzie wiadomość, a sprawdzimy dostępność.

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem podobnego systemu jak używałem bullet journala zamiast kalendarza. Poziomo wypisane godziny, pod godziną ikonka, potem pod tym w treści oznaczenie ikonki jak niestandardowa, albo szczegóły. Pozwalało pisać jeden dzień pod drugim, niezależnie ile miejsca na nie szło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
19 godzin temu, Calfy napisał:

Pytanko do @Pioromaniak.pl, czy te kalendarze (w tym interesujący mnie Efficiency Notebook) będą jeszcze dostępne? :) Z tego co widzę obecnie wszystkie są OOS

Hej!

Niestety nie, ponieważ w tym roku nie mamy już możliwości zamówienia kolejnych egzemplarzy.

Do przeczytania,
Marcin
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...