Jump to content

Jakim atramentem piszesz dzisiaj?

Topaz
 Share

Recommended Posts

13 minut temu, Topaz napisał:

U mnie dzisiaj pióra zalane są bardzo ciekawym atramentem - Encre Noire z firmy Lalique. Dobre właściwości, nietypowy czarny i ciekawy kałamarz. Polecam.

c4458ba838ae6e56med.jpg

Jeden z moich ulubionych z uwagi na zapach, bo strasznie strzępi i przebija.

Edited by konrad white

• Replies 383
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hej, forumowicze!
Pracuję właśnie nad recenzją zestawu chińskich atramentów, to co się dało (nazwy kolorów) przetłumaczyłem mniej lub bardziej dokładnie na polski, kilku kolorów nazwę wymyśliłem sam, jednak brakuje mi jeszcze nazw 3 kolorów.
Dwa w odcieniu różu i jeden turkus. 

FrlOYdl.jpg

Te kolory to 11,14 i 15 proszę o propozycję dwuwyrazowych nazw w języku polskim i angielskim.
Ogólnie mogę zdradzić że większość nazwy w palecie kolorów jest związana z porami roku, naturą i pogodą,
ale otwarty jestem na dowolne propozycję, najlepsze będą użyte w recenzji która powstanie za jakiś czas. 

Sailor Studio 162 okazuje się być idealnym odcieniem do notatnika Midori MD Notebook w zieloną kratkę. Jak gdyby specjalnie dla siebie stworzone, szczególnie w cienkiej stalówce.

Nie pokażę, żebyście się nie dowiedzieli, co napisałem. ;) 
A tak po prawdzie, nie udaje mi się sfotografować tej kratki tak, żeby było widać kolor. Chyba zbyt cienkie linie i mi aparat coś przekłamuje na szare.

Edited by derywat

• 4 weeks later...