Skocz do zawartości

Atrament Forumowy 2018 - wybieramy nazwę - dogrywka!


ArielN

Wybieramy nazwę atramentu forumowego   

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz nazwę atramentu forumowego:

    • Cisza przed burzą
    • Morskie opowieści

Ankieta jest zamknięta na nowe głosy


Polecane posty

  • 2 weeks later...

Jakoś nie jestem przekonany...

Zwłaszcza, że sam dopiero teraz tutaj trafiłem. Nie wiem jak Wy, ale dla mnie wakacje zaczynają się od 2 tygodniowej przerwy do pracy. Super jest jak się uda 3 tygodnie. A jak ktoś wypoczywa, to raczej nie sprawdza co się na forum dzieje... 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Hmm... @Nicpon i @Nicponka obiecali, że wyrobią się z atramentem na czas, z odpowiednim wyprzedzeniem. Nie widzę powodów, aby w to wątpić. Musimy mieć wszyscy świadomość, że atrament forumowy to dla każdej firmy, czy to KWZ Ink, czy jakiejkolwiek innej, bardziej ukłon w naszą stronę niż zyskowne przedsięwzięcie, więc nie dziwcie się proszę, że nie jest priorytetowym projektem.

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
2 godziny temu, Karwak napisał:

Hej, czy do Mikołajek, atrament dotrze do nadawcy, czy raczej szykować się na wigilie?

Hej!

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to jeszcze w tym tygodniu wystartują zapisy. Nie wiem, czy po zapisach, płatnościach itd. atramenty dotrą przed 6 grudnia, ale przed świętami z pewnością :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja zapytam z innej beczki.

Jak zamówić ten "trzeci" atrament" (trzeci z listy, która została poddana głosowaniu) i jaka będzie jego dostępność.

Chodzi mi dokładnie o ten:    Propozycja nr 3 (50% Błękit #1; 50% Błękit #5)

Jak temat nadaje się na oddzielny wątek albo coś innego - niech administracja decyduje co z tym postem zrobić. 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ArielN napisał:

Hej!

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to jeszcze w tym tygodniu wystartują zapisy. Nie wiem, czy po zapisach, płatnościach itd. atramenty dotrą przed 6 grudnia, ale przed świętami z pewnością :).

To bardzo dobra wiadomość, chodź jeden prezent z głowy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.11.2018 o 13:25, ArielN napisał:

Hej!

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to jeszcze w tym tygodniu wystartują zapisy. Nie wiem, czy po zapisach, płatnościach itd. atramenty dotrą przed 6 grudnia, ale przed świętami z pewnością :).

Super bo kończą mi się zapasy niebieskiego :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...