Skocz do zawartości

Cześć


Hero

Polecane posty

Witam :)

Piórami piszę od podstawówki, choć z różną intensywnością i niestety często idę na łatwiznę nosząc ze sobą tylko długopis. Tak, czy inaczej od lat mam "na stanie" przynajmniej jedno pióro po które nieraz sięgam. Korzystam głównie z niedrogich piór i przystępnych cenowo atramentów (które nieraz mieszam), co raczej wyjaśnia pochodzenie ksywy jaką wybrałem rejestrując się na tym forum. Pisanie piórem sprawia mi przyjemność, wpływa pozytywnie na moje tragiczne pismo i jest odrobiną elegancji, czego potrzebuję jako bardzo mało elegancka osoba. Z drugiej strony nie zagłębiam się jakoś szczególnie w tematykę stalówek, atramentów etc... to powoduje, że nie mam ochoty rozpisywać się o zawartości swojego skromnego piórnika.

Zapewne nie odróżnię drogiego i rzadkiego pióra od produktu z ChRL nawet, jeśli ktoś mi je wbije w oczodoły ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :D

Dnia 13.04.2018 o 21:05, Hero napisał:

Pisanie piórem sprawia mi przyjemność, wpływa pozytywnie na moje tragiczne pismo[...]

Zapewne nie odróżnię drogiego i rzadkiego pióra od produktu z ChRL nawet, jeśli ktoś mi je wbije w oczodoły ;)

W mojej opinii pióra tak mają, że człowiek pisze ładniej, może właśnie dlatego, że jest to przyjemne ;)

Odróżniłbyś, odróżnił, różnica jest, nie zawsze, ale nie raz...

Edytowano przez -Mateusz-
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...