Skocz do zawartości

Dzień dobry


derywat

Polecane posty

Dzień dobry,

od niedawna odkrywam uroki pisania piórem. Na razie trochę eksperymentuję i poszukuję najlepszych dla mnie rozwiązań, ale wciągnęła mnie ta cała otoczka okołopiórowa - wybór atramentów, stalówek, czyszczenie, napełnianie, wybór papierów itd. Wcześniej nigdy tak na poważnie nie pisałem piórem, więc to wszystko jest dla mnie nowe i odkrywanie kolejnych smaczków sprawia mi niebywałą przyjemność.

Cieszę się, że istnieje to forum. Jego lektura pozwoliła mi dokonywać trochę bardziej świadomych wyborów na samym początku obcowania z piórami, dzięki czemu udało mi się wejść w temat w miarę bezproblemowo. Dziękuję za wszystkie informacje, które tu zamieściliście.

Pozdrawiam,

Michał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

Nie słuchaj @Ziemniaczekjeszcze jest dla Ciebie ratunek! Dawkuj powoli, bo wpadniesz w okropną chorobę typu pioroza(ma kilka odmian, często się między sobą krzyżują, najważniejsze do wymienienia, to: pióroza właściwa, pióroza atramentowa-można używać nazwy inkoza/atramentoza, oraz pióroza papierowa-papieroza. Trudno spotkać czystą odmianę spośród tych trzech. Pacjenci z głównym objawem piórozy właściwej zawsze mają wachania w pozostałe warianty) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...