Skocz do zawartości

Lekarstwo na zasychanie IM Gun Metal Parker


Gość

Polecane posty

3 minuty temu, Ziemniaczek napisał:

Teraz widać... Chociaż widziałem już wcześniej ten obrazek

Hurra!!! :zdrowie:, a całe zamieszanie polegało na tym, że nie da się linkować do zdjęć udostępnionych w chmurze. Mimo, że w przeglądarce, w pasku adresu startują poprawnie ;) Ale ten się nie myli, kto nic nie robi, zdrówko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corsair wynika to z tego, że zdjęcie musi mieć w URL końcówkę jpg. z tego co pamiętam.

Wracając do tematu, gratuluję cierpliwości! Ja miałem dokładnie ten sam problem z IM i również nie chciałem używać taśmy, tylko zrobić to jakoś bardziej elegancko: wybór padł na roztopiony wosk ze świeczki, który to wlałem od zewnątrz pod klipsa. Po wyschnięciu zebrałem nadmiar wosku i było idealnie, gdyż pióro przestało schnąć nie tracąc swoich walorów estetycznych. Dodam, że wosk nie dostał się do środka skuwki :) Ahh... czasami tęsknię za tym piórem...-_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bartosz_T napisał:

Corsair wynika to z tego, że zdjęcie musi mieć w URL końcówkę jpg. z tego co pamiętam.

Wracając do tematu, gratuluję cierpliwości! Ja miałem dokładnie ten sam problem z IM i również nie chciałem używać taśmy, tylko zrobić to jakoś bardziej elegancko: wybór padł na roztopiony wosk ze świeczki, który to wlałem od zewnątrz pod klipsa. Po wyschnięciu zebrałem nadmiar wosku i było idealnie, gdyż pióro przestało schnąć nie tracąc swoich walorów estetycznych. Dodam, że wosk nie dostał się do środka skuwki :) Ahh... czasami tęsknię za tym piórem...-_-

Dzięki za słowa uznania. Starałem się jak mogłem. A piórko jest faktycznie sympatyczne, choć nieco łatwiej (ze względu na wagę) pisało mi się Jotter'em. Widocznie z wiekiem mam słabszy uchwyt :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Przepraszam, że tak odkopuję temat, ale pasuje do mojego problemu idealnie. Mam ten sam problem z zasychającym IM, ale widzę u siebie w skuwce 3 otwory po bokach, a nie dwa, a nie wiem o które dokładnie chodzi, bo niestety żadne zdjęcia się nie wyświetlają. Dlatego mam takie pytanie, czy wie ktoś jak zakleić ten otwór od zewnątrz, ale tak żeby estetycznie wyglądał? Myślę dokładnie o stalowej skuwce, więc może poxilina byłaby do tego dobra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...