Skocz do zawartości

Lamy Petrol - atrament w butelce i nabojach


_Pióromaniak_

Polecane posty

Lepiej późno niż wcale. Dotarł do nas atrament Lamy Petrol w butelce i nabojach.

Lamy-Petrol-atrament-naboje-sklep-Piorom

Więcej informacji i linki na blogu Pióromaniaka: http://www.pioromaniak.pl/artykuly/atrament-lamy-petrol/

Na deser: udało nam się zdobyć ostatnie dostępne <w tle słychać werble> pióra i naboje w kolorze Dark Lilac. Jest ich niewiele, więc kto pierwszy ten lepszy.

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:

Wiedzieliśmy, że butelek jest niewiele, ale aż takiej dynamiki się nie spodziwaliśmy :hmm1:. Dziękujemy Wam za wybór Pióromaniaka i wspieranie naszej małej, rodzinnej firmy :wub:.

Ci z Was, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać nas na żywo, mogą zajrzeć tutaj i spojrzeć na zdjęcia (pod linkiem nieco więcej o nas i naszych zasadach) :thumbup:.

45 minut temu, jwrzask napisał:

jest szansa na wiecej?

Hej @jwrzask!

Paczka gotowa. Zgodnie z życzeniem kurierska pobraniowa, więc wyrusza lada chwila.

Z dostępnością w przyszłości może być różnie. Wszystko wskazuje, że to była ostatnia dostawa koloru Petrol.

Do przeczytania,
Marcin
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, marecki napisał:

Próbowałem zamówić zaraz po ukazaniu się posta w dziale "jaki atrament kupiłeś" - trafiłem na niego w 10 minut po wpisie.

 Tutaj jeszcze nie było informacji, a atramentu w butelce i tak już nie było :).  Szkoda.

Hej @marecki!

W dziale "Jaki atrament kupiłeś" o Lamy Petrol pisał @Pióromaniak, który niewątpliwie kocha pióra i jest pióromaniakiem, ale nie ze sklepu @Pioromaniak.pl. Zbieżność nicka i nazwy naszego sklepu mogła zmylić :ph34r:. Chwilę przed publikacją aktualizowaliśmy ilości, więc w momencie, w którym publikowaliśmy post o pojawieniu się Petrol, butelki były jeszcze dostępne :). Przynajmniej tak mi się wydaje, bo od dodania na stan magazynowy do chwili publikacji, co prawda niewiele, ale troszkę, czasu minęło.

Przykro mi :(. Może uda się następnym razem, przy okazji kolejnych edycji!

Do przeczytania,
Marcin

Edytowano przez Pioromaniak.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post użytkownika Pióromaniaka potraktowałem jako wskazanie (mniej więcej) czasu. W każdym bądź razie mogę tylko życzyć mogę Pióromaniakowi.pl aby inne "tratramenty" też się tak sprzedawały  :) :thumbup:  Ale spoko .... Moja lista atramentów-zachciewajek jest dłuuuga :) 

@Vermis to chyba czysta ciekawość + ekonomia, jeżeli włączyć do tego ochotę na butelkę, a nie naboje 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marecki napisał:

Post użytkownika Pióromaniaka potraktowałem jako wskazanie (mniej więcej) czasu. W każdym bądź razie mogę tylko życzyć mogę Pióromaniakowi.pl aby inne "tratramenty" też się tak sprzedawały  :) :thumbup:  Ale spoko .... Moja lista atramentów-zachciewajek jest dłuuuga :) 

@Vermis to chyba czysta ciekawość + ekonomia, jeżeli włączyć do tego ochotę na butelkę, a nie naboje 

Jasne, teraz rozumiem :headsmack:. Dzięki!

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pioromaniak.pl napisał:

Hej, tu Magda tym razem. :-)

Nikaa złapała ostatnie sztuki, więc... przykro mi @jwrzask. Nie martw się, lada dzień będziemy mieć jeszcze kilka paczek Neon Coral na pocieszenie... :wub:

Serdeczności,
Magda

Dammit! @Nikaa...

Kusiciele! Dobrze wiecie ze róż to moj drugi niebieski. Jak sie pojawi to biore. Teraz musze cos zaaplikowac na pocieszenie. no to tak: Rhodia + jeszcze naboje petrol i alstar pacifi blue ze stalowka jak zawsze.

Marcin mi pisal ze tamta paczka jest juz nadana wiec zrobilem drugie zamowienie przez sklep. tu bedzie przelew, ktory juz poszedl.

pisane z telefonu w samochodzie na swiatlach. Wybaczcie umiarkowana skrupulatnosc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...