Skocz do zawartości

Witam


Narcirian

Polecane posty

38 minut temu, Narcirian napisał:

Spróbuję się potargować choć nie wiem jaką cenę zaproponować. 180/190 zł czy próbować jeszcze mniej? 

Według mnie powiedz 190zł i zapytaj o ten paragon. Jeśli prezent, to pewnie nie będzie mieć, więc wtedy będziesz mógł zejść z ceny. Myślę, że do 170 zł raczej na pewno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, -Mateusz- napisał:

W dalszych przygodach w piórowym świecie nie obawiaj się chinczyków. Co prawda to są u mnie świeże nabytki, ale jeśli chodzi o wagę i pierwsze wrażenie, to wypada całkiem nieźle np jinhao 500 :D

Większość Jinhao odstrasza mnie swoim wyglądem. Choć modele 555 i 666 wyglądają interesująco. Bardziej traktowałbym to jako ciekawostkę, aniżeli pióro do codziennego pisania. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Narcirian napisał:

Większość Jinhao odstrasza mnie swoim wyglądem. Choć modele 555 i 666 wyglądają interesująco. Bardziej traktowałbym to jako ciekawostkę, aniżeli pióro do codziennego pisania. 

A co w ich wyglądzie Cię przeraża? Potrafisz to nazwać?

Nie myślę o tych dwóch modelach, które wypisałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Wąsaty napisał:

A co w ich wyglądzie Cię przeraża? Potrafisz to nazwać?

Część modeli ma dziwne, przesadzone klipsy. Chociażby 101, 699, 1000. Często czepiam się szczegółów. Nie lubię natomiast gdy coś na siłę próbuje wyglądać ekskluzywnie lub zbyt nowocześnie. Tak jak wcześniej wspominałem są też modele, które prezentują się ciekawie. Cobra mnie jeszcze zaintrygowała (może dlatego, że według chińskiego kalendarza jestem właśnie wężem), ale nie wiem czy nie podpada już pod kicz. 108, 750, 601 nie robią na mnie wrażenia. Wyglądają jak pierwsze lepsze pióro, które dorwać można Aliexpress czy innej tego typu stronie. Nie przepadam też za połączeniem srebra z czernią choć moje ostatnie pióro właśnie taką kolorystykę posiada... już pominę fakt, że czarnego lakieru na nim coraz mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć nie mam pojęcia jak te pióra wypadają jakościowo. Mogą dla mnie wyglądać tandetnie, a podczas pisania miło bym się zaskoczył. Może skusiłbym się kiedyś na 555, 666 lub Cobre jednak tylko w ramach ciekawostki. Nie wiem czy przez dłuższy czas wygodnie trzymałoby się coś tak wymyślnego. Dziś ma dotrzeć do mnie Waterman więc póki co nie rozglądam się za niczym nowym. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.08.2017 o 11:53, Narcirian napisał:

Mogą dla mnie wyglądać tandetnie, a podczas pisania miło bym się zaskoczył. 

Poczytaj recenzje na forum- dużo z nich ma jakość w stosunku do ceny dużo ponad średnią, a wiele z nich, głównie bo to kopie i wzorowane na piórach znanych marek mają wzornictwo conajmniej idące w stronę klasyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...