Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie PWF


Lena

Polecane posty

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Póki co brzmi obiecująco.

Proponuję wrzucać do tematu (przynajmniej orientacyjne) zdjęcia lub opisy rzeczy do potencjalnego pozbycia się.

Potencjalni zainteresowani będą mieli czas do namysłu. :P

Jutro sfotografuję moje "mniej niezbędne" pióra i kawałki piór, jak tylko je pozbieram w jedno miejsce.

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z informacjami o wymianie. Jeżeli ktoś potrzebuje jakiejś konkretnej części, niech da mi znać przed spotkaniem. Może będę takową posiadał.

Co będę miał na wymianę na inne pióra lub złotówki?

(Kawuska) Eternum 1251

Montblanc 146 (kilka wersji)

Sailor King of Pen

Sheaffer Imperial (kilka wersji)

Parker Ellipse

Lamy (Safari, Al-Star, Accent Brilliant Black)

Pilot Vanishing Point

i inne.

Niedługo wkleję zdjęcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie połowa sukcesu, czyli lista rzeczy, których najbardziej szukam. Postaram się zaraz pstryknąć to, co zamierzam przynieść do ewentualnej utylizacji. :)

Sheaffer Junior (flat-top): złota stalówka podpisana "Junior" (mam złotą Warranted "z epoki" na podmianę).

Sheaffer Targa Slim: sekcja z 14K stalówką (ew. wymiana na Gold Electroplated z dopłatą).

Sheaffer Imperial (IV-VIII): niebieska/granatowa sekcja z 14K inlaidem (może być bez gwintu/nipla, ale pasująca do wersji TD - plastikowy element z gwintem już mam :)).

Sheaffer PFM: czarny plastikowy korpus, zielony blind-cap z pozłacaną blaszką, rurka od snorkela.

Kanadyjski Parker Duofold Jr. Lucky Curve: pozłacany klips z szerszym ringiem (nie "streamline") albo cap-top z kółeczkiem, stalówka (możliwa wymiana za "strzałkę" od Vacumatica), spływak z nieurwanym Lucky Curve.

Kanadyjski Duofold Sr., lata 40.: duża gumka, najlepiej silikon.

Conklin Crescent 20P: mała gumka o grubszych ściankach, klips, spływak.

Sheaffer Balance Oversize (plunger): klips/czarna skuwka z klipsem, pręt (mój zardzewiał na skwarkę), duża stalówka Feather Touch #8 (mam bez ziarna).

Sheaffer Admiral TD: obsadka i spływak o okrągłym przekroju (do stalówki Feather Touch #5).

Pelikan M200: skuwka w idealnym stanie (najlepiej w wersji "W. Germany"), spływak, czarny szeroki cap-top.

Parker Duofold International: sekcja od wersji nowszej albo korpus i skuwka od starszej (wymiana na odpowiednio odwrotny element ;P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z informacjami o wymianie. Jeżeli ktoś potrzebuje jakiejś konkretnej części, niech da mi znać przed spotkaniem. Może będę takową posiadał.

Co będę miał na wymianę na inne pióra lub złotówki?

(Kawuska) Eternum 1251

Montblanc 146 (kilka wersji)

Sailor King of Pen

Sheaffer Imperial (kilka wersji)

Parker Ellipse

Lamy (Safari, Al-Star, Accent Brilliant Black)

Pilot Vanishing Point

i inne.

Niedługo wkleję zdjęcia.

Raz, dwa, trzy! :D

Jakby cena nie była zabójcza - za bardzo ;) - to tę Kawuskę Eternum 1251sobie klepię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zrobie 3 podejście do 146 :) ArielN Masz jakieś z poprzednich lat w dobrym stanie?

Ja bym miał na podmianę tylko atramenty:

Diamine Florida Blue, Asa Blue, MB Tofee Brown.

Chętnie napełniłbym jakimiś innymi niebieskimi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...