Jump to content

Sheaffers - kochać czy nienawidzić?


Thay

Recommended Posts

Jakoś te pióra mnie nie pociągają, nie wiem dlaczego. Kiedyś kupilem jakiś starszy model ale mnie nie zachwycili oddalem go córce. Bardzo ją zachwycił i jeszcze spotkanie z kolekcjonerką piór i bakcyla chwyciła.

Mnie zainteresowal tylko jeden model Gift 300. Kupiłem i jestem bardzo zadowolony, bardzo dobre pióro. Jeszcze jeden model mnie zainteresował: Prelude, ale to w planach dalszych.

Link to comment
Share on other sites

Od dłuższego czasu robiłem podchody do sheffera. Myślę tu bardziej o starszych, bardziej charakterystycznych modelach (stalówka ala Triumph), ale do niedawna bez konkretnych rezultatów.

Ogólnie część modeli mi się bardzo podoba, a co do części mam mieszane uczucia (Targa; valiant "z dziwnym klipsem"; Valor - jakbym miał takie pióro non stop bym się bał że jest jakimś obcym. kosmiczno-cyfrowym bytem, i patrzy na mnie tym swoim pojedynczym okiem; krótkie klipsy, z wyłączeniem clapsa). Natomiast bardzo lubię stalówkę Triumph (sprawdzone na wing sung ;)). A nie długo będę mógł się namacalnie przekonać jak jest z oryginałem, bo powinien już do mnie iść Sentinel Tuckaway :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...