Skocz do zawartości

Stalowka MB


Polecane posty

Jutro chyba wysle maila do Montblanc i sie zapytam jaki jest koszt operacji i ile czasu ona trwa. Pióro kosztowalo mnie 500zl (doslownie raz uzyte do podpisania jakiegos waznego kontraktu). Wiec nie wiem czy mi sie w ogole oplaca zaczynac. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pióro jest oryginalne(LeGrand Traveller) i tym skórzanym etui.To była mega okazja. Sprzedawca chciał się pozbyć a nie wiedział ile kosztuje bo obecnie ten model wycofują z sprzedaży. A jak z stalówką.Czy to może być taka sama jak LeGrand? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wymieniałam w MB stalówkę F na OB i niestety ale kosztowała 1000 zł, że o jakości nie wspomnę. Serwis - uwaga = wymienia za 1000 zł TYLKO "blaszkę", bez spływaka, co przy starszych modelach mija się z celem, a w zasadzie w ogóle mija się z celem, bo spływak od stalówki F nie daje rady przy stalówkach mokrych. Generalnie mam złe doświadczenia z serwisem i ich kompetencjami. No i ta cena.... Polecam nie ruszać i nie wymieniać, a na pewno nie w Warszawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wedle mojej wiedzy jedyna różnica pomiędzy LeGrand a LeGrand Traveller (i 146 i 149) jest taka, że ten drugi jest zasilany w atrament nabojami, a nie tłoczkiem...

....

O co chodzi z tym 149, bo kompletnie tego nie rozumiem., Ale co tam, prosty człowiek jestem :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wydaje mi się, że odmiana Traveler dotyczy zarówno modelu 146 jak i 149, ale mogę się mylić... W każdym razie Traveler ma zasilanie nabojami, a nieTraveler ma tłoczek

Według mnie jest tylko jeden Montblanc Traveler 147, nie ma 149 "na naboje": oprócz wersji "Made in China" 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...