Jump to content

Cześć wszystkim


DWSD

Recommended Posts

Cześć wszystkim, nazywam się Dawid i zainteresowałem się piórami (tzn. kiedyś pisałem nimi non-stop, ale w trakcie studiów zrezygnowałem - żadne z piór nie wytrzymywało próby czasu i zaczynało przeciekać, a ja miałem całe zielone palce z tego tytułu), teraz jak już mam trochę spokojniejszy tryb chciałbym z powrotem wrócić do pisania piórem - stąd też moja obecność na forum.

 

Oprócz tego bardzo spodobały mi się notatniki, w których piszę na co dzień - bardzo przydają mi się w pracy. W związku z tym postanowiłem wykonać sobie okładkę typu midori pod rozmiar A5 i chciałbym zrobić swoje spersonalizowane (do pracy) notatniki, ale o tym pewnie napiszę ze szczegółami w odpowiednim dziale.

Wracając do tematu - bardzo mi miło jest przywitać się ze wszystkimi i mam nadzieję, że będę aktywnym uczestnikiem forum:)

 

Pozdrawiam

DD

Link to comment
Share on other sites

dzięki wszystkim za przywitanie, czytam, uczę się rozwijam, nawet w międzyczasie kupiłem sobie kaweco sporta F, który wydawał sie inny w internecie a inny w sklepie na żywo, nie urzekł mnie na początku, ale najprzyjemniej mi się nim pisało i teraz na co dzień nie używam innego pisadła (oprócz papieru samokopiującego).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...