Skocz do zawartości

Głęboka czerwień/ burgundowy z dobrym przepływem


Kowal1623

Polecane posty

Witajcie. Dzisiaj przyszło do mnie Hero 616 w kolorze burgund i takiego właśnie atramentu do niego szukam. Musi być dość ciemny, nasycony i z dobrym przepływem, bo to raczej sucha stalówka, a nie lubię bladych kolorów. Zatankowałem na próbę Visconti Black (które to nie jest do końca czarne) i kreska jest bardzo szara... Zadowolony jestem z Private Reserve, może od nich coś macie sprawdzonego? Dużo czerwonego nie używam, więc raczej zamówię jakąś próbkę i to mi powinno wystarczyć.

Z góry dziękuję za pomoc.

Krzysztof

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarła dziś (w sumie musiałam jechać do urzędu celnego, bo ile można czekać) m.in. Próbka Oragnics Studio Edgar Allan Poe, który to atrament może pasować do Twoich potrzeb. Szkoda tylko że Oragnics Studio nie są łatwo dostępne.

Jak wypróbuje to podzielę się wrażeniami! ;)

Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak będziesz miał okazję, to sprawdź też Oxblood Diamine. Ja też jestem fanem Hero 616 i też staram się dobierać (nie zawsze) kolor atramentu do koloru pióra. Oxblood w moim 616 Jumbo spisuje się po prostu zabójczo. Oczywiście musisz trafić też na dobry, udany egzemplarz pióra, bo w Hero różnie z tym bywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią kiedyś sprawdzę :) chociaż nie używam zbyt dużo czerwonego, więc to kiedyś to będzie dopiero hmm.... Kiedyś :D Co do Hero 616 to trafiłem na całkiem przyzwoity egzemplarz. W przeciwieństwie do Hero 366 - te pisze sucho, a dzisiaj zauważyłem, że cieknie. Taka sytuacja...

Nie wiem czy pisałeś atramentami od KWZI, ale one tak słodko pachną ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...