Jump to content

Głęboka czerwień/ burgundowy z dobrym przepływem


Kowal1623

Recommended Posts

Witajcie. Dzisiaj przyszło do mnie Hero 616 w kolorze burgund i takiego właśnie atramentu do niego szukam. Musi być dość ciemny, nasycony i z dobrym przepływem, bo to raczej sucha stalówka, a nie lubię bladych kolorów. Zatankowałem na próbę Visconti Black (które to nie jest do końca czarne) i kreska jest bardzo szara... Zadowolony jestem z Private Reserve, może od nich coś macie sprawdzonego? Dużo czerwonego nie używam, więc raczej zamówię jakąś próbkę i to mi powinno wystarczyć.

Z góry dziękuję za pomoc.

Krzysztof

Link to comment
Share on other sites

Ja w moim burgundowym Platinum mam zatankowany Grenat z Callifolio, nabyłam go wprawdzie przy okazji naszego grupowego zamówienia jakieś....dwa lata temu, jednak teraz już te atramenty kupisz w Polsce. Ciekawy też jest owoc granatu Sailora.

Link to comment
Share on other sites

Do mnie dotarła dziś (w sumie musiałam jechać do urzędu celnego, bo ile można czekać) m.in. Próbka Oragnics Studio Edgar Allan Poe, który to atrament może pasować do Twoich potrzeb. Szkoda tylko że Oragnics Studio nie są łatwo dostępne.

Jak wypróbuje to podzielę się wrażeniami! ;)

Edited by Nikaa
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jak będziesz miał okazję, to sprawdź też Oxblood Diamine. Ja też jestem fanem Hero 616 i też staram się dobierać (nie zawsze) kolor atramentu do koloru pióra. Oxblood w moim 616 Jumbo spisuje się po prostu zabójczo. Oczywiście musisz trafić też na dobry, udany egzemplarz pióra, bo w Hero różnie z tym bywa.

Link to comment
Share on other sites

Z chęcią kiedyś sprawdzę :) chociaż nie używam zbyt dużo czerwonego, więc to kiedyś to będzie dopiero hmm.... Kiedyś :D Co do Hero 616 to trafiłem na całkiem przyzwoity egzemplarz. W przeciwieństwie do Hero 366 - te pisze sucho, a dzisiaj zauważyłem, że cieknie. Taka sytuacja...

Nie wiem czy pisałeś atramentami od KWZI, ale one tak słodko pachną ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...