Jump to content

Waldek_M

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Waldek_M's Achievements

XXF

XXF (1/6)

  1. Widzę, że ilość poprzednich postów wyjaśniających zasady dobrego zachowania nie ma znaczenia dla Ciebie. W ten sposób można drążyć temat aż do znudzenia. Na zasadzie: "głupiś - nie tyś głupi". Jeśli sugestia, że można było pisać do Sprzedawcy na priv nie odniosła skutku, to ja się wypisuję z tej dyskusji, bo kompletnie nie mam talentów pedagogicznych. Natomiast, jeśli moje słowa świadczące o tym, że pióro jest w stanie idealnym też nie wystarczyły, to tym bardziej odpadam. Mnie nie było potrzebne pudełko i gwarancja, tylko dobre pióro. Jak kupowałem auto też nie wymagałem od sąsiada, żeby mi je sprzedał z garażem. Ale dowodzić swoich racji zawsze można, jednak dla mnie to bicie piany. W razie czego zapraszam do mnie - mogę udostępnić pióro. Ale podejrzewam, że to też nie odniesie skutku pozytywnego. A @Tyci, który rozpętał tę burzę powinien wznieść się ponad poziomy i chociaż przeprosić. Osobiście bym tak zrobił.
  2. No to może ja się wypowiem, jako ostatnie ogniwo tego łańcucha zdarzeń. Kupiłem pióro od @Pablo i według mojej oceny, która wpisuje się w definicję N.O.S. - to pióro jest w stanie idealnym. Sprzedawca nie miał po prostu dostępu do dobrego sprzętu fotograficznego. Zamieścił zdjęcia robione prawdopodobnie telefonem komórkowym. Wyszły refleksy i przekłamania. Kompletnie nie rozumiem postawy @Tyci, bo z definicji było to oburzające zachowanie - chociażby dlatego, że pisał pod ogłoszeniem @Pablo. Tak się nie powinno robić. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć zdjęcia Victory, które kupiłem, to służę prywatnie. Dla mnie to była bardzo udana transakcja. Jeszcze raz dziękuję.
  3. Schwache - lekko Trage - powoli Może o to chodziło producentowi ?
  4. Cześć, Studiuję informatykę i piszę piórem. Mam Caran d'ache 849 (naboje) i wszedłem na forum, żeby się czegoś dowiedzieć o atramentach, piórach itd. Pozdrawiam. Waldek
×
×
  • Create New...