Jump to content

legeartis

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

legeartis's Achievements

XXF

XXF (1/6)

  1. Dotarł już do mnie Waterman Hemisphere i jestem mega zadowolony. A Parker Vector to był już mój drugi, myślałem że trafiłem na wadliwy egzemplarz, ale tym razem było to samo. Tragedia jakaś. Pióra dla dzieci za 8 zł lepiej piszą, niż to coś...
  2. Zamówiłem Waterman Hemisphere, ale dzień później zobaczyłem, że jest na czarnej liście piór... czy ktoś mógłby się do tego odnieść? Wtopiłem kasę?
  3. Witajcie, Szukam pióra do 500 zł o rozmiarze stalówki "M", najlepiej ze sposobem napełniania w postaci naboju i tłoku. Obecnie mam bardzo taniego Parkera Vectora, ale często zacina się przy nowej linijce tekstu, co skutecznie mnie od niego odstrasza (a ma dopiero tydzień...), choć samo pisanie nim jak na laika jest przyjemne. Czy moglibyście polecić mi jakieś pióro na początek do pisania? Oczywiście im cena/jakość niższa tym bardziej byłbym zadowolony. Pióro nie musi być masywne, gdyż nie mam ogromnych dłoni. Może być stalowe (bardziej mi się podoba), ale na plastik, czy inny materiał też będę pozytywnie zapatrzony. Najlepiej gdyby było łatwo dostępne w sprzedaży internetowej, co do tego mam drugie pytanie. Rozumiem, że nie można polecać stron sprzedających pióra, ale czy jest tutaj na forum jakiś temat związany z czarną listą sprzedawców, których należy się wystrzegać? Pozdrawiam serdecznie.
×
×
  • Create New...