Jump to content

Duku

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Duku's Achievements

XXF

XXF (1/6)

 1. Dzięki. Tego typu pióra bardzo mi się podobają S!
 2. @Ice ładna robota. Tym bardziej trzeba docenić Twoją pracę, bo drewno dębowe jest twarde i kruche wiec niewdzięczne do rzeźbienia. Tylko dwie rzeczy trochę psują całokształt : nierówno umieszczony symbol w prawym, górnym rogu i ciągadło od szufladki, może lepsze by było z mosiądzu (ładnie wpuściłeś w drewno te elementy metalowe więc pasowało by do całości). S!
 3. Bardzo ładne pióro. Jak się nim pisze?
 4. Trafił do mnie kiepsko piszący Moonman 600s. Pióro fajne, więc włożyłem stalówkę od jinhao (M), dałem nabój Lamy fioletowy i po zapisaniu 7 stron formatu A4 działa to dobrze S!
 5. Jak dla mnie sprawuje się świetnie. Zapisuję średnio od 7-10 stron formatu A4 dziennie. Essentio zastosowany ma fajny patent: w korpusie jest sprężynka, która dociska nabój/konwerter zabezpieczając go przed wysunięciem się z gniazda. Podobną modyfikację zrobiłem w moim Jinhao 100. S!
 6. Ja niestety w te święta z dala od mojej rodziny, oprócz zwykłych zajęć mam jeszcze dużo pisania. Faber-Castell Essentio, stalówka F, atrament Parker Quink Black. Lamy Safari, stakówka F, nabój Lamy green. Jinhao 100 Centennial, stalówka F, atrament Pelikan 4001 brillant brown (trochę za mocno go przyciemniłem czarnym). Zdrowych i spokojnych świąt i wiele radości z chwil spędzonych z bliskimi. S!
 7. Dzięki, jak wrócę do domu to tak zrobię. S!
 8. test [img]https://i.imgur.com/UEznmu0.jpg[/img] https://imgur.com/a/SVTZGWw
 9. W innym temacie napisałem Okazało się, że zagląda chyba na to forum, bo dzisiaj z pewnej "okrąglej" okazji wręczył mia takie pióro : [img]https://i.imgur.com/UEznmu0.jpg[/img] https://imgur.com/a/SVTZGWw Jinhao 100 Centennial. Bardzo fajnie się nim pisze. S!
 10. No właśnie też dopiero teraz dokładnie się przyjrzałem (jestem na ćwiczeniach w terenie a linka dostałem od znajomego) i odpuszczam to. Raz, że pióro wygląda jakby spędziło ze dwie tury w Afganistanie, to jeszcze stalówka M a ja wolę F. Dzięki @tom_ek S!
 11. Zastanawiam się nad ta ofertą: https://allegrolokalnie.pl/oferta/pioro-visconti-homo-sapiens-dark-age-over-size To może ktoś z naszego forum? S!
 12. Stalówki oczywiście wróciły do właściciela tego mebla. Bardzo lubię prace w drewnie, jak nie mogę spać lub mam kiepski dzień, to idę do warsztatu kumpla i coś tam dłubie. Czasem mam wrażenia, jakby mój tato stał za mną i mówił "Popraw to, nie tak Cie uczyłem". Chciałem być stolarzem a życie tak mi się ułożyło, że zostałem żołnierzem. S!
 13. Duku

  Witam.

  Niestety ta słabość do włoskich piór przeszła na mnie. Nieopatrznie wziąłem do ręki jego visconti homo sapiens i to pióro pięknie mi przypasowało. To będzie mój następny zakup "piórowy" S!
 14. Jedna zagadka z przed wielu lat mi się rozwiązała. Kiedyś pomagałem mojemu tacie odnowić stary sekretarzyk i znaleźliśmy tam w schowku taki komplet dziwnych stalówek. No to teraz wiem do czego służyły. S!
×
×
 • Create New...