Skocz do zawartości

Platus

Użytkownicy
 • Ilość treści

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Platus

 • Ranga
  XXF

Contact Methods

 • WWW
  https://pawelbaran.pl

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tak tak oczywiście.. Myślałem dobrze a napisałem z błędem. Dzięki😉
 2. Proszę bardzo FŁT to Fabryka Łożysk Tłocznych w Kraśniku, tak doprecyzowując . Przy okazji jeśli ktoś pokusiłby się o wycenę, to byłbym wdzięczny. Piórko prawdopodobnie w najbliższym czasie trafi na aukcję.
 3. Mam pióro parkera 25 z lat 80, nieużywane, z wszystkimi akcesoriami (pudełko, obwoluta, dwa oryginalne naboje i instrukcja). Niestety pióro posiada grawer... 3 litery FŁT (Fabryka łożysk tłocznuch😁). Jak według Was wpływa to na wartość całego zestawu?
 4. Ja też mam dwie sztuki z czego jeden jest przed liftem drugi po. Częściej używam tego starszego, ale odczucia mam podobne do Ciebie. Zalane są jednym z tańszych atramentów Pelikana Dark Green.
 5. Mam 2 Hemisphere. Używam od ok 3 lat. Nigdy nie zdarzyło mi się żeby stalówka zasychała. Bierz Watermana.
 6. Możesz podesłać jakiś namiar gdzie kupię woreczki? Potrzebuję do pióra Waterman Crusader.
 7. Nie ma sprawy. Szkoda tylko, że już nie produkują bo pióra według mnie bardzo ciekawe. A dziś dość trudno dostępne niestety.
 8. Masz rację, choć miałem na myśli pióra, nie biorąc pod uwagę, ze przecież pod jedną marką są jeszcze inne produkty.
 9. Gdzie zamawiałeś pióro jeśli można wiedzieć? Ile wyszło z przesyłką? Świetne jest☺
 10. Elysee. Wpisz w google. Zegarki, odzież. Pióra produkowali od lat 80 do 2000 roku
 11. Polecam zerknąć na inne modele. Jest wiele naprawdę wyjątkowych.😉
 12. Cześć. Od zawsze byłem zakochany w Watermanach, jednak chcąc trochę urozmaicić swoją kolekcję, zacząłem poszukiwać innych, ciekawych i niekoniecznie najbardziej znanych marek. Zakupiłem kiedyś jeden z modeli niemieckiego Elysse a konkretnie Dynamic w kolorze czarny mat, stalówka M. Już przy pierwszym kontakcie pióra z ręką wiedziałem jednak, że prawdopodobnie będzie to egzemplarz dla mojej żony, niekoniecznie dla mnie. Chodziło głównie o niewielkie rozmiary i cienką kreskę, czego nie lubię. O zakupie zdecydował jednak inny czynnik a mianowicie ciekawość. Byłem ciekaw historii marki Elyss
 13. Popularne, Hemisphere. I one chyba najlepiej mi leżą. Mam też 1 szt Elysee, ale kupiony bardziej "na zaś" bo do codziennego pisania jak dla mnie za cienki.
×
×
 • Utwórz nowe...