Skocz do zawartości

Huzar

Użytkownicy
 • Ilość treści

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Huzar

 • Ranga
  XXF
 1. Dziękuję bardzo za pomoc. Na Twoich zdjęciach jest jeszcze jedna różnica: moje przez całą długość (skuwka i obudowa) ma 2 symetryczne frezy. Patrząc twarzą do stalówki to po prawej i lewej stronie. Czarny kolor pióra zdecydowanie nie ułatwiał uchwycenia tego detalu. Uzupełnienie: Mając punkt zaczepienia zacząłem dalej szukać i trafiłem na taką dyskusję: http://www.fountainpennetwork.com/forum/topic/271950-is-this-a-waterman-jif-set/ Wynika z tego, że Waterman miał kilka wersji tego pióra, pewnie różniących się małymi detalami - tak jak w przypadku Hemisphere przed 2011 i po 2011. S
 2. Mój telefon ma swoje lata, służy mi raczej do rozmów, nie jest kombajnem do wszystkiego. Te zdjęcia i tak są najlepsze, jakie wyszły.
 3. A tutaj zdjęcia: https://drive.google.com/drive/folders/14JlCiFjmNyCWcFyP1BMNAz6qTb1hJO5G?usp=sharing
 4. Dzień dobry wszystkim. W mojej małej i raczej chińskiej kolekcji piór pojawił się Waterman... No właśnie nie wiem co to za model. Jest cały plastikowy, z lat siedemdziesiątych lub osiemdziesiątych ubiegłego wieku, długi na 12.9 cm. Czy ktoś z forumowiczów jest w stanie powiedzieć jaki to model? (Zdjęcia będą za chwile)
×
×
 • Utwórz nowe...