Jump to content

Stalówkowy Potworek

Użytkownicy
 • Posts

  295
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Stalówkowy Potworek

 1. Co prawda nie dziś, ale niedawno. Sprawiają mi sporo radości. https://ibb.co/8Bj4Ycb
 2. A u mnie dzisiaj takie oto kolorki: https://ibb.co/rtZBjHJ
 3. Kilka dni temu dotarła do mnie buteleczka tego atramentu. Używam go do notatek i na razie mi się podoba zarówno nasycenie, jak i kolor. Ciekawa recenzja, dzięki!
 4. A ja dziś w ramach prezentu urodzinowego dostałam zestaw do kaligrafii i taki oto zestawe atramentów:
 5. O, to chyba nie jestem "każdym", bo nie znałam. Iluż to jeszcze rzeczy się człowiek musi nauczyć o życiu. :)
 6. O, dzięki za wszystkie informacje! Już teraz wiem, dokąd pójdę. :D
 7. Bardzo aurorowa stylistyka. Ciekawe, jak z solidnością i wygodą użytkowania.
 8. Jakie ciekawe linki mnie tu omijają! Dzięki za udostępnienie, Marcinie!
 9. @Czarodziej, dzięki wielkie! Jeszcze jedno pytanko - ktoś zna pendoctora z Pióroteki na Złotej? Podobno ktoś tam miewa dyżury, reklamują na fb...
 10. Okej. Dzięki za informację. Wygląda na to, że piórko sobie poczeka do jesieni, bo tu gdzie teraz siedzę nie znam żadnego pendoctora... Pytanie na przyszłość - kogo polecacie z Warszawy? I ile mniej więcej kosztuje takie naprostowanie?
 11. https://imgur.com/a/T2536pf https://imgur.com/a/T2536pf Może i nie ma co ratować, ale może jest. Nie wiem, dlatego dalej nie grzebię tylko pytam Was. Przepraszam za jakość zdjęć, ale to i tak najlepsza ostrość, jaką mi się udało uzyskać.
 12. Cześć! Miło widzieć nową osobę.
 13. No i stało się. Jeden nieostrożny ruch i mój zielony Regal, którym się chwaliłam niedawno, poszybował z wysokości biurka na pyszczek. Skrzydełka stalówki lekko się rozjechały, ale udało mi się je delikatnie naprostować. Ale mam problem - teraz pióro pisze tylko w pozycji do góry nogami (stalówka ziarnem do góry). Macie jakiś pomysł, o co tu chodzi? Z góry dzięki!
 14. Ja się długo łamałam, ale studia w końcu postawiły pod ścianą. Niekoniecznie trzeba co rano wstawić fotkę siebie na tle mieszkania - i w tym względzie można pozostać choć trochę anonimowym. A kolorek piękny!
 15. Bardzo ciekawe, pierwszy raz słyszę o dwuetapowym temperowaniu ołówków. A temperówka fajna, podoba mi się.
 16. https://docs.google.com/document/d/1IK99bR3aRdd6h2kNz81Aykm3CnETFPACRJrieZTMs4Y/edit?usp=sharing Już o nim pisałam, ale dopiero teraz dorwałam aparat. Regal, model nieznany. Pomożecie?
 17. No i znowu mam smaka na Pelikana przez Was... ;) A puzzle ciekawe, szczególnie stalówka.
 18. Dzisiaj z okazji debiutu dostałam regał... ;) Czyli Regal, model nieznany - coś jakby Ritz, jeśli sądzić po klipsie i złoceniach, ale nigdzie nie znalazłam "w netach" odcienia butelkowej zieleni. No ale jest. Zdjęcia wkrótce, jak dorwę aparat.
 19. Tak trochę mało fioletu w fiolecie, chyba że to kwestia światła. Ale podoba mi się!
×
×
 • Create New...