Jump to content

Bukowski

Użytkownicy
 • Posts

  148
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Bukowski's Achievements

F

F (3/6)

 1. Ohhhh Panie 40 sztuk miłe to już lat jeśli wolno zapytać?
 2. Korzystając z faktu, że wszystkie ptaki mam w gnieździe, zrobiłem jedno małe zdjęcie zanim cos się zmieni. nic nie jest w drodze. nic w Chorzowie. co miało odlecieć odleciało. pierwsze pióro, klasyczna 140 kupiłem w 2017 roku za 2 Euro w Berlinie. 4 lata zabawy za mną.
 3. Z ta logika jako przedmiot nie było ironicznie.
 4. Lata 50te w najwcześniejszych 144 /146 to żeberko na zgięciu klipsa wchodzi pod kaptop. Oba przykłady to lata 50te Lewy 146 3/4 wersja prawy 144 1/2 tłoczenie
 5. Haaaa patrz proszę to Na ołówku sobie mogłem klipsem zakryć grawerunek Dedukcja u Ciebie jaka u Poirota Czyżbyś miał jeszcze logikę w szkole?
 6. Dziś dzień w którym jedno zaskoczenie goni drugie, a wszystkiemu winna „Pralnia” z Chorzowa która mi brudy oddała. m.in. 500nn ma niestety imię na klipsie, myśle ok, przekręcę klips i po problemie, ale nie! Klips ma rowki i pasuje tylko w jedno miejsce. To ci czort! Aż tu nagle logo na stronie wewnętrznej... Patrz sam ps. Przemek to prawdziwy Maister! Ołówek był pęknięty i już myślałem że zostanie jeno rekwizytem, a tu patrz. Działa
 7. Wedle info od zbieraczy nie, nie da się prędzej czy później ale skruszy się
 8. Tak widziałem te zdjęcia, w ogóle bez najmniejszego przebarwienia to ceny rzędu 2000 euro i już nie bardzo rzadkie ale chyba nie występujące. Tu ktoś w ogóle nie dbał i jak widzisz na drugim zdjęciu już się kruszy. za duże ryzyko, dla mnie, aby się bawić, potem martwić, odsprzedawać itp.
 9. W temacie ptaków. Co znaczą rady bardziej doświadczonych, oraz ku przestrodze dla innych. miałem okazje nabyć bardzo rzadkiego ptaka. Wczesną wersje 400 w jeszcze bardziej rzadkim opierzeniu light tortoise. 2 ringi a nie 1. cena była dobra, pincet ojro. Wstępnie już klepnąłem ciesząc się że ho ho, aż mi kolega zwrócił uwagę na odbarwienia na skuwce. Tu wszedł wujek gogle oraz męczenie innych zbieraczy staroci, czy słyszeli i lub spotkali się z tematem dekrystalizacji celuloidu. Co za świat, niby pióro wieczne a tu błąd już w produkcji i fehler że pióro się samo rozkłada, gdy jest źle przechowywane. W/w model jest takim przykładem. celuloid się już rozkłada... nic na to się nie poradzi i z ciężkim sercem podziękowałem.
 10. To grubo, pierw wąż, teraz żółw.
 11. I buty dużo droższe! każde moje pióro to około stówki, wiesz misiek „stare, do renowacji, dlatego takie tanie”
×
×
 • Create New...