Skocz do zawartości

Bukowski

Użytkownicy
 • Ilość treści

  124
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Bukowski

 • Ranga
  F

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A etui se kupiłem od starej Niemki na bazarze targowała się. twarda sztuka.
 2. ojjjjj nie. to 234.5 z lat 50tych. 134 to by było....mara.
 3. bootlegami jakiego zespołu? może przy okazji coś z polish bądź pol jazzu?
 4. dlatego odpuszczam. w momencie jak wpasowałem 400n do 400 i 400nn i pewien etap zakończyłem poczułem: primo- pustke secundo- obojętność i co z tego? po co to tyle czasu... a 100n ma RARE nib jak to mówią, z Wiednia, z trochę inną czcionką...i co z tego? reasumując...proszę wypatrywać działu co w trawie piszczy. tyle mi wystarcza.
 5. nie tyle o zmianie...ale zamianie. np. wszystkie 1×× bym zamienił za brązowa 100 albo szildplatt 100n. albo całość za lazur 100.
 6. tak. zgadzam się. Ale to starcza dwa. 400tka z eefką oraz 140 z ob reszta....
 7. Witam. dziś wróciła 400n od Przemka z Chorzowa, no to fotka familijna. co zostało? rappen z oryginalą stalówką oraz 300 ps. jaki to ma sens? tak jakoś ostatnio mniej mnie to bawi.
 8. Cześć Marcin. dziękuję za Twój, jak zwykle, merytoryczny wkład. W przypadku Montblanca byli dystrybutorzy, którzy montowali na miejscu na licencji. Tak np. było ze wschodem Europy przed 2 wojną. Ostatnio nabyłem 333,5 z Budapesztu od wnuczki 1szego właściciela. Pani gwarantuje, że babcia nabyła pióro na miejscu i dopiero po jej śmierci wyemigrowało z nią do Berlina. A z Berlina ze mną do Lubuskiego. A info o montowni na wschodzie potwierdził mi Tom Westerich. Wyobrażam sobie że z Pelikanem mogło być podobnie. Ponoć 100n z Austrii miały inne stalówki, jak 100n z Gdańska inne skuwki.
 9. Witam czy macie Państwo jakąś wiedzę odnośnie w/w tematu? Wszyscy wiemy o fabryce w Gdańsku oraz o jakimś podwykonawcy, który produkował na licencji w Bułgarii lub okolicy, ale co wiadomo o Wiedniu? W Internecie dużo się nie znajdzie. Może tu? Moja ciekawość wynika z 100n która do mnie w drodze.
 10. znajomości trzeba mieć. tu na wsi za taką przysługę 200 wołają.
 11. Cześć. że sam w domu przy pomocy małego zestawu chemika oraz vademecum Zrób to sam?
×
×
 • Utwórz nowe...