Skocz do zawartości

Bukowski

Użytkownicy
 • Ilość treści

  109
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Bukowski

 • Ranga
  F

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kolega z Chorzowa już mnie poinformował że powinna być cn. odp. że tak i nie.
 2. Interes niczym obywatel Israela żem zrobił. Sprzedałem dwie klasyczne 400, zieleń, brąz, gdyż na horyzoncie pojawił się rzadki okaz. A po jaką ch... mi trzy 400tki? Wedle Internetu ta wersja była produkowana od '57 i niby wszystko się zgadza: grawerunek na elementach chromowanych, logo na czapeczce, wąski klips, brak grawerunku na dolnej części zbiornika, ale... mój model ma stalówkę, która była produkowana do 1954. Na piston nobie tęgość stalówki OM jak i na samej stalówce. Znajomy z Krakowa, który ma ten sam model, Marcin, przywołuje Cię do tablicy;) również ma z w/w stalówką, i jak t
 3. proszę administratora o skasowanie tego tematu. Dubbel. przepraszam za zamieszanie
 4. pod batutą Rowickiego. Też jestem spokojny, tylko że majster ma tyle pracy, że trza cierpliwości, a chciałoby się już
 5. Jakiś czas temu powiedział mi Przemek, że jak cierpliwie poczekasz, to pióra same przyjdą. Przyznaje mu rację, stało się coś czego się nie spodziewałem. Moja kolekcja czarnych ptaków uzupełniła się o model 400N. Export. Mam już czarne pasiaki 400 oraz 400nn i nie sądziłem, że znajdę 400n a tu...ze słonecznego Rzymu. W pełni sprawne pióro, jednak widać że było używane. 64 lata robi swoje. Stalówka się wymieni, aby było cacy, do Chorzowa na lifting pojedzie, gdzie czarna 400 się aktualnie regeneruje, i cóż pewien etap skończony.
 6. Jakiś czas temu powiedział mi Przemek, że jak cierpliwie poczekasz, to pióra same przyjdą. Przyznaje mu rację, stało się coś czego się nie spodziewałem. Moja kolekcja czarnych ptaków uzupełniła się o model 400N. Export. Mam już czarne pasiaki 400 oraz 400nn i nie sądziłem, że znajdę 400n a tu...ze słonecznego Rzymu. W pełni sprawne pióro, jednak widać że było używane. 64 lata robi swoje. Stalówka się wymieni, aby było cacy, do Chorzowa na lifting pojedzie, gdzie czarna 400 się aktualnie regeneruje, i cóż pewien etap skończony.
 7. ps. wcześniejszy właściciel twierdzi, że ze stalówką jest wszystko dobrze.
 8. Dzień dobry zważywszy na fakt, że ciężko o termin zakładzie w Chorzowie, czy mogę taki o to przypadek sam wyprostować domowym sposobem? Ma ktoś doświadczenia? Rady? Techniki?
 9. poszło. jeny ile brudu....a niby się moczył cały dzień;) dziękuję
 10. reasumując wyciągnąć a nie wynieść. tak?
 11. dziękuję za odpowiedź.. widziałem ten filmik ale akurat jak wyciąga chowa ręce poza kamerę. dobrze rozumiem, wyciągnąć, a nie wbić do środka, jak np. w MB 14.
 12. Witam chciałbym tylko zapytać czy aby w w/w modelu rozebrać sekcję wystarczy ja wgnieść, czy trzeba najpierw wykręcić okno poglądowe?
 13. chętnie pociągne pytanie ale w kwestii Vacumaticów
×
×
 • Utwórz nowe...