Jump to content

LukaszS

Użytkownicy
 • Posts

  1
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by LukaszS

 1. LukaszS

  Montblanc 32

  Zestaw pióro 32 i długopis 38 mam i ja. Mam też dwa wkłady do długopisu w takim retro opakowaniu jeden F drugi M. Niestety moja sekcja jest lekko pęknięta i boję się nim pisać. Może gdzieś znajdę sekcję kto wie.
 2. LukaszS

  Witam

  Znalazłem na pencyklopedii i ten mój Montblanc 32 chleba rzeczywiście jest z lat 60 i z 14 karatową stalówka. Co prawda był to wówczas chyba jeden z najtańszych modeli ale zawsze to historia. Muszę sprawdzić czy jeszcze da radę pisać.
 3. LukaszS

  Witam

  Witam serdecznie. Łukasz na codzień użytkownik głównie jinhao 159, Parkera frontier revala i kilka now name które super się sprawują (pierwsze pióro to takie od Taty drewniane z pracy, które dostał na jubileusz choć był stolarzem ale takie gadżety firma miała). Wszystkie na tłoczek nie lubię naboji. Zalogowałem się na forum bo dziś stałem się posiadaczem kilku piór i nie bardzo wiem, czy to co czytam w necie jest o moim znalezisku. Znalazłem Montblanc piuro i długopis 32, w oryginalnym opakowaniu z wkładkami do dług. Piuro ma na stalówce napis 585. Czy to może być piuro z lat 60? Mogę przysłać zdjęcia. Drugie Pelikan 20 silvex stalówka bez niczego. W pudełku. Trzecie dziwne kaweco sport V12 M. Takie czarne krótkie razem z długopisem. W skórzanym małym etui. Nie interesuje mnie sprzedaż. Zbieram pióra mam ich 10. O tych nowych nie wiem nic a chcialbym😁
×
×
 • Create New...