Skocz do zawartości

Pola

Użytkownicy
 • Ilość treści

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Pola

 • Ranga
  XXF

Profile Information

 • Płeć
  Female
 • Skąd jesteś?
  Toruń

Ostatnio na profilu byli

355 wyświetleń profilu
 1. ArielN - 2 butelki derywat - 1 butelka musicman - 1 butelka Herodot - 2 butelki Amarok - 2 butelki depeszka - 2 butelki Tales - 1 butelka sealfocus - 1 but elka klokanp olska - 1 butelka wanki - 1 butelka dimpsa - 1 butelka visvamitra - 2 butelki bogdand - 1 butelka Myszette - 1 butelka paawel - 2 butelki ljas inskipl - 1 butelka Iwan Iwanowicz - 1 butelka zacharow_info - 2 butelki ch3ch - 1 butelka yorki_man - 1 butelka Szeja - 1 butelka Kshishiu
 2. Moje serce skradł maluch, czyli TWSBI Diamond Mini (Clear). Czekam na przelew ;-), a potem może będą zakupy. O!
 3. Piękny kolor, kusi by kupić (do pisania listów).
 4. Tu stalówka. O tym, że to to firma austriacka powiedział mi sprzedawca :-) Dziękuję za sprostowanie, na pewno zapamiętam.
 5. Z ostatniego wypadu do Pragi (między świętami a Sylwestrem) przywiozłam pióro austriackiej (?) firmy Regal. Trochę drapie podczas pisania, ale wygląda bardzo elegancko :-)
 6. Ja odkopałam swoje stare szkolne pióro BIC, którym pisałam w liceum. W środku czerwone naboje Pelikana. Jak widać zamiłowanie do różu (w piórach) mam od dawna :-)
 7. Ja też się zgłaszam Listy piszę z przyjaciółmi i sprawia mi to dużo frajdy (im zresztą też), myślę, że tutaj też będzie fajnie
 8. Brudzi mi środkowy palec, na którym opiera się pióro. Czyli ta część z rowkami, na którą zakłada się skuwkę.
 9. Pelikan 120 seria I Moje pierwsze wylicytowane używane pióro Muszę je "rozgryźć", bo jeszcze nie wiem jak je napełnić atramentem ;-), a w dodatku podczas pisania brudzi mi palce. Pisze się przyjemnie, stalówka gładko przesuwa się po papierze. Świetny - mój dla siebie - prezent na Gwiazdkę!
 10. Dziś wypisywałam pocztówki takim oto Parkerem (ktoś wie co to za model?) Jak dla mnie jest za ciężkie - po wypisaniu pięciu kartek bolała mnie ręka. Zdecydowanie na dłuższe pisanie potrzebuję czegoś lekkiego :-)
 11. Lepiej rankiem atakować różem? ;-) Uwielbiam to pióro, i świetnie mi się nim pisze. Może wieczorem pokaże inne, które noszę w piórniku.
 12. Dziękuję! Choć zła wiadomość jest taka, że już to pióro nie jest produkowane :/ Są na rynku (w produkcji) takie pióra teleskopowe? skracane?
×
×
 • Utwórz nowe...