Jump to content

martusia810

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

139 profile views

martusia810's Achievements

XXF

XXF (1/6)

 1. Mam Symphony. zielone. Pisze pięknie. Kupione jako NOS. Fajnie pisze.
 2. Mam dwa 525 ale piszące grubo z oznaczeniami na spływaku B,A. Mam jeszcze 5019 że stalówka F i 617 ultracienkie. Ale jednak pisanie grubszą linią daje więcej frajdy i pozwala na 100 procent nacieszyć oczy atramentem.
 3. Mam dwa modele super cienko piszące Hong Dian. Cienko ale nie drapią. Mamam kilka modeli tej marki i jestem pod ogromnym wrażeniem wykonania tych piór. Wszystkie piszą od razu po wyjęciu z piórnika nawet po miesiącu, bez rozpisywania, bez przerywania. Jedno (nie pamiętam w tej chwili modelu) pisze wyjątkowo cienko, na granicy możliwości, a jednak nie drapie.
 4. Ja zamawiałam pióra chyba cztery razy, głównie Hero i Hondiag dla syna do szkoły. Przesyłki szły około miesiąca. Pióra bardzo dobrej jakości.
 5. Co znaczy,,Foto mogę być,,? To po polsku?
 6. https://ibb.co/m8kktgX Piórnik i etui na okulary.
 7. Mam identyczne kupione w Zakopanem na bazarku. Cena 11 zl
 8. A ja bardzo polecam Lamy2000. Pisze mokrą kresķa, bardzo wygodne i pięknie wygląda.
 9. Ja mam Soneta i jest to jedno z moich lepdzych piór. Pisze bardzo gładko i startuje od razu
 10. Ja kupiłam ostatnio Pilota MR i jest to pióro rewelacyjne. Startuje od razu, pisze bardzo lekko, wykonane z metalu. Jest to obecnie moje ulubione pióro a pisze i Sonetem i lamy2000 i wing Sung Watermanem CF.Syn mi ostarnio podebral (ma11 lat)i też bardzo chwali.
 11. Witam po przerwie po raz drugi. Pierwszy raz byłam zarejestrowana na starym forum, przeczytałam chyba wszystkie tematy, ale po pewnym czasie pochłonięta codziennymi sprawami zaglądałam coraz rzadziej. Teraz zarejestrowałam się po raz drugi bo nie pamiętam ani loginu ani hasła, nie raz chciałam coś napisać, a forum przeważnie przeglądałam jako gość. Piórami interesuję się bardzo, lubię nimi pisać,podglądać na aukcjach. Ogólnie lubię pisać i bazgrzę po każdej gazecie, notatniku, zeszycie i czym popadnie. To jest taka moja mała mania. Ale widzę, że mój 6-letni synek odziedziczył moje skłonności. Bardzo lubie kupować zeszyty, notatniki i wszelkie przybory piśmienniczo-malarskie bo malować też uwielbiam. Może na tyle wstępu bo was zanudzę, mogłabym tak pisać i pisać
×
×
 • Create New...