Skocz do zawartości

Szafir

Użytkownicy
 • Ilość treści

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Szafir

 • Ranga
  XXF
 1. Wrocłam zupełnie mi nie po drodze, prędzej Warszawa, ale do Satalówki postaram się wysłać kuzynkę żeby zobaczyła i podzieliła się swoimi wrażeniami. Dzikuję za Twoją wypowiedź. Jeden sklep wykreślony i nie będę go już rozparwać. Nic nie denerwuje mnie bardziej jak brak obioru osobistego mimo posiadaia sklelpu stacjonarnego. Nie wiem co to za problem dla firmy.
 2. Dziękuję za odpowiedzi. Póki co wstrzymam się jeszcze z zakupem, póki nie znajdę go w jakimś sklepie stacjonarnym i nie zobaczę na żywo. Chociaż z tym może być ciężko, bo w Toruniu jest cały jeden sklep z prawdziwego zdarzenia z piórami. Cóż, czeka mnie wycieczka do jakiegoś innego miasta. Zdradzisz mi w jakim mieście i sklepie widziałeś te pióra na żywo?
 3. Ahoj! Kolejny raz staję przed wyborem pióra. Rok temu padło na Pilota MR, tym razem celuję w coś wyżej. Przeglądałam różne posty na tym forum polecanych piór do 200 zł, wstępnie zdecydowałam się na Watermana Hemisphere, jednakże przy przeglądaniu kolejnych postów, moim oczom ukazało się zdjęcie któregoś z Watermanów z serii Ombres et Lumieres, która mnie urzekła. Poszukałam trochę więcej o całej serii i efektem tego jest zmiana decyzji i wybór Perspective z najnowszej kolekcji. Tyle tytułem przydługiego wstępu... Po przeprowadzeniu poszukiwania najtańszej opcji, znalazłam ofer
×
×
 • Utwórz nowe...