Jump to content

Yaroslaw

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Yaroslaw's Achievements

XXF

XXF (1/6)

 1. Successfully raised $15,325 USD with 217 backers Dzięki wszystkim!
 2. 10 dni się pozostało! Ostatni kolor PenTiTan - "dark bronze". Jak wszytkie kolory tytanu, bardzo się zmienia w zależności od światła, od czokoladowego do złotego. PS Kolór stalówki można będę wybierać
 3. Project jest dofinansowany! Yooo-hoooo! Także dodaliśmy "polished titanium" kolór!
 4. Tytan nie ma czarnych kolorów, także calkiem niemożliwy jest czysty czerwony kolór ("red"). Wszystkie kolory zmieniają się nieco w zależności od światła.
 5. Dzięki wszystkim! Później dodamy nowe kolory - przede wszystkim "polished silver", "dark bronze", "dark violet". "Happy Iris" to jest najwiencej ciekawy kolór, i każde pióro w tym kolorze będe wyglądać trochy inaczej, dzięki processu.
 6. Moje pióra na Kickstarter: http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/9058-nowe-pi%C3%B3ro-wieczne-z-tytanu-na-kickstarter-project-z-ukrainy/
 7. Witam wszystkich! Dawno nie pisałem nic. Cóż, wydaje się, że nadszedł czas Jestem z Ukrainy, piszę sam, przepraszam za błędy w języku Polskim:) (więcej o mnie w języku polskim tutaj: http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/6713-pi%C3%B3ra-hand-made-z-ukrainy/) Czekałem tego tak długo: Moje pióra na Kickstarter. Pióro w podobnej konstrukcji, po raz pierwszy zrobiłem jakieś dwa lata temu. Bardzo mi się spodobało i zdecydował zrobić ją seryjnie. PENTiTAN https://www.kickstarter.com/projects/2049769468/pentitan-2-in-1-titanium-pen Prototypy obrabiany i anodyzowane przez mnie osobiście. Dopracowanie projektu, zajęło kilka miesięcy ciężkiej pracy. Seria będzie produkowany w przemysłowych maszynach CNC. Za jedną chwilę pióro transformuje się w roller. W obu wersjach używane są standardowe naboje z atramentami do piór. Jako bonus — można dostać roller z niemal każdym kolorem ulubionej marki atramentu Stalówka — Schmidt (Niemcy), ze stali, "fine" (porównywalne do "fine" Platinum lub Nakaya, nieco grubsze niż "fine" Pilota). W formie zamkniętej — jest to jeden z najmniejszych piór wiecznych na świecie. Najbardziej "smaczne" w tytanu — kolor anodowania. Link projektu: Pentitan na Kickstarter https://www.kickstarter.com/projects/2049769468/pentitan-2-in-1-titanium-pen
 8. Śmiesznie. Ale cena nie jest umowna. Mam pricelist na pióra i długopisy które są gotowe. I w ogóle ceny są kalkulowane za dużymi i bardzo precyzyjnymi formulami:)
 9. Cześć! Z oglądu na ciężki ekonomiczny stan Ukrainy i dla promocji w Polsce, pomyślałem sobie zrobić zniżką na swoje działa dla mieszkańców "piór wiecznych". W ciągu dwóch miesiąców (do 1 Maja) dla pierwszych 10 klientów będzie działa zniżka 20% przy zamówieniu osobiście u mnie przez forum. Także mam plan, że w ciągu tych dwóch miesiące będę zwiedzał Warszawę przynajmniej jednokrotne.
 10. "Tiofold", titanium Tiofold - a pen made from titanium, inspired by vintage Parker Duofold from 1930s. Featuring #6 Heritance nib, same size as it's prototype and mesmerizing titanium anodizing with great color changing effects, it's a dream of any fountain pen collector. Moje ostatnie pióro, skończone przed Świętami. Zrobione na zamówienie dla specjalnej kolekcji, a tę project zajął więcej roku, i musiałem specjalnie dla niego przerabiać moi warsztaty i sprzęt. Jest to bliska kopia Parker Duofold z 1930.
 11. Dobry dzień Państwu! Wróciłem do domu, z normalnym internetem:) Ceny na pióra są w ramach ot $150 do $400, niektóry ze specjalnych materiałów - są droższe. Większość - $200-250. Z tych co tutaj upomniane - Cig/Cig L ~ $200, Micro ~ $150 (zależy od materiałów). Długopisy startują od $60. W ogóle robią to co chcę i mam 50-70 piór i długopisów zwykle na sprzedaż, ale robię także i na zamówienia. Czas wykonania zależy od materiałów i tego czy mam te materiały, czy muszę zamawiać. Tydzień-dwa na wykonanie kiedy mam materiały i nie ma innych dużych zamówień. Niektóry specjalne pióra wymaga miesiąc. Niektóry - 2-3 dni. Cześć!
 12. Te pioro nie jest wielkie, liepiej wykorzystowywać z konwertorem:) Ale zrobione z ebonity z Indii. Mam kilkó kolorów, każdego na jedne pióro, otrymałem dla testów. Teraz jestem w Indii i mam bardzo kiepski internet, nie mogę odpowiadać szybko, sorry. Będę za trzy tygodni już wdoma.
 13. Te pioro nie jest wielkie, liepiej wykorzystowywać z konwertorem:) Ale zrobione z ebonity z Indii. Mam kilkó kolorów, każdego na jedne pióro, otrymałem dla testów. Teraz jestem w Indii i mam bardzo kiepski internet, nie mogę odpowiadać szybko, sorry. Będę za trzy tygodni już wdoma.
 14. Cześć! To są moi działa;) Pszepraszam że nie bardzo dobrze piszę po Polsku, ale mniej-wiencej rozumię Stalówki do piór są z Niemców, producowania Bock-Schmidt (to jest jedna firma, z tego co wiem pióra Schmidt producuje Bock). Większość małych stalówek (#5) to F (mam kilka M na zmianu), duże stalówki #6 są tylko M. Stalówki najlepsze z tego co ja zmogłem dostać, i Bock jest firma znana;) Z tego co wiem oni moge być zmienione na Pelikan (też wyprodukowane przez Bock). Powodzenia!
×
×
 • Create New...