Jump to content

Haji

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  wielkopolska
 • Zainteresowania
  elektronika, książki i takie tam

Haji's Achievements

XXF

XXF (1/6)

 1. Zrobię mały odkop swojego tematu. Po dwóch latach codziennego (nieprzesadnego) użytkowania pióra Kaweco Dia II mogę je tylko pochwalić. Działam z atramentem Pelikan Edelstein (aktualnie kolor Topaz). Mam do tego dokupiony tłoczek, bo na samą myśl o używaniu naboi robi mi się wszystko na raz. Za stosunek jakość/cena mogę dać piątkę.
 2. O Edelsteinie myślałem. Coś w granicach 50-60 zł.
 3. Ostatecznie wybrałem KAWECO DIA2. Jestem bardzo zadowolony z wyboru. Teraz myślę nad atramentem. Na razie jest czarny Parker (ale kupię coś porządnego). Nie wiem, czy nie przesiąść się na niebieski. W sumie bardzo podoba mi się czarno-zielony. Jeszcze raz bardzo dziękuję za porady przy wyborze.
 4. Za późno. Zamówienie już poszło.
 5. O tym nie pomyślałem. Nie jest to zakup na wczoraj. Z drugiej strony czekać na używkę mogę i rok. Chyba się zdecyduję na Kaweco Dia2. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i porady. Myślę, że na jakiś czas to pióro wystarczy.
 6. Dzięki za sugestie. Na razie na placu boju zostaje Pelikan M200, Kaweco AC Sport i jeszcze mam pytanie: Parker Sonnet GT, co o nim sądzicie?
 7. Dziękuję za odpowiedzi. Ta Lamy 2000 wygląda dużo bardziej interesująco niż Parker. Pytanie gdzie je kupić?
 8. Witajcie, potrzebuję pomocy w wyborze pióra dla siebie. Szukam pióra cienkopiszącego, może mieć gruby korpus. Z kolorami może być każdy oprócz różowego. W sumie najbardziej podoba mi się czarny i intensywny czerwony . Na razie katuję taniutkiego Parkera Frontier i chociaż pióro jest wygodne dla mnie, to pisze stanowczo za grubą kreską. Nie piszę nim makabrycznie dużo, ot podpisy na umowach i trochę listów. Plus oczywiście codzienne notatki (pamięć podręczna). Proszę o sugestie, w czym zacząć wybierać. Pozdrawiam, K.
 9. Dzień dobry wszystkim. Piórem piszę od podstawówki, więc długo. Nadszefł czas na kupienie sobie czegoś porządnego. K.
×
×
 • Create New...