Jump to content

MichalKowalik

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

MichalKowalik's Achievements

XXF

XXF (1/6)

  1. Chciałbym jeszcze raz wszystkim podziękować. Odpowiedz na mój problem znalazłem na forum. Teraz male podsumowanie: Objawy: Pióro pisze i nagle przerywa, po kilkudniowej przerwie potrzebuje rozpisania, wstrząśnięcia etc. Zamoczone w cieplej wodzie, wysuszone przez dobę nie pomogło. Rozwiązanie: Pol godzinowa kuracja w ultrasonic bath (pol. Łaźnia ultradźwiękowa) , odłożone na grzejniku przez godzinę. Działa perfekcyjnie.
  2. Dziekuje Wam za szybka odpowiedz. Niestety pioro nie jest na gwarancji. Pioro wymylem osuszylem I dalej tak samo. Uzylem ultrasonic czyszczenie dopiero dzis bede testowal. Czy ktos moze mi polecic bardzo dobry warsztacik napraw w Polsce. Lokalizacja nei ma znaczenia, gdyz I tak bede to wysylal z zagranicy. Pozdrawiam I dziekuje za podpowiedzi
  3. Witam Chciałbym się poradzić użytkowników w jaki sposób i gdzie mógłbym naprawić moje pióro. Pióro pisze tylko jak namoczę stalówkę. Używam oryginalnych naboi Parkera. Komplet jak na załączonym obrazku trafił do mnie jako prezent. Niestety pióro już było uszkodzone(reszta komplety działa perfekcyjnie). Jeżeli popełniłem jakiś błąd niezbędny z regulaminem forum z góry przepraszam. Jestem tu nowy i na piórach za mocno się nie znam Także każdy opis tego zestawu mile widziany. Dziękuję z góry za uprzejmość forumowiczów i wyrozumiałość za moja laiczna wiedzę.
×
×
  • Create New...