Skocz do zawartości

Mroczna zieleń - KWZI


visvamitra

A  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się ten kolor?

    • Tak
    • Raczej tak
    • Trudno powiedzieć
      0
    • Raczej nie
    • Nie


Polecane posty

Nie wszyscy  wiedzą, że Polska oprócz kosmetyków, mebli i soków, może stać się ważnym graczem na międzynarodowym mini-rynku atramentów do piór wiecznych:) A wszystko za sprawą naszego forumowego kolegi Nicponia, który tworzy atramenty kolorowe, nasycone, o dobrych właściwosciach. Brak im jedynie wystrzałowego opakowania. Więcej informacji znajdziecie na tej stronie. Można zaryzykować tezę, że w środowisku staje się najbardziej znanym producentem atramentów żelazowo-galusowych.

 

Przy okazji spotkania na FPD Konrad dał mi próbkę nowego atramentu. Jeszcze nie wiadomo, czy kolor ten trafi do stałej produkcji. 

 

W moim odczuciu jest całkiem interesujący, ale czy na tyle, żeby się wybić? Nie wiem. Ciekawi mnie wasze zdanie. Na chłonnych papierach kolor wygląda na szarozielony, na Tomoe River lub Mondi widać więcej zieleni. Taki to nieoczywisty kolorek.

 

 

Ngb4Xd.jpg

 

 

Krople atramentu na ręczniku kuchennym

 

cOjlzo.jpg

 

 

Software ID

 

 

5SfqiS.jpg

 

Zakres koloru

 

wSDUce.jpg

 

 

Tomoe River,Kaweco Sport Claassic, B

 

32380s.jpg

 

mSVfXF.jpg

 

 

 

Company notebook, Kaweco Sport Classic, B

 

 

Vk2NAp.jpg

 

 

JnDk2u.jpg

 

MBn2xL.jpg

 

Oxford, Hero 5028, stub 1,9

 

uWLgSh.jpg

 

 

 

ibe4Cn.jpg

 

 

 

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kolor bardzo mi odpowiada. Zaopatrzyłem się w małą buteleczkę na FPD.

Na pewno pozostanie ze mną na dłużej.

 

Tego koloru raczej od nas nie dostałeś ;) Jeszcze nie podjęliśmy decyzji, czy go puścimy do sprzedaży i nie butelkowaliśmy. Coś mi się wydaje, że wybrałeś chyba Mglistą Zieleń - mniej szarą, ładniej cieniującą dość ciemnym odcieniem zieleni ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...