Skocz do zawartości

Trypoxylus Dychotomus - Kingdom Note


A  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się ten kolor?



Polecane posty

Sailor robi najlepsze atramenty. To moje zdanie. Nie jest obiektywne. Możecie się z nim nie zgadzać. Ja i tak wiem swoje         :)

 

Niestety wiele atramentów robią dla sklepów w Japonii. Wprawdzie dzięki działalności przedsiębiorczych sprzedawców z eBaya można sobie te inkausty do Polski sprowadzić, ale cena jest chora (42 $ z kosztami wysyłki, w Japonii flaszka kosztuje około 20 $).

 

Dostałem od forumowiczki z FPN trzynaście próbek takich Sailorów. Fajne są, ale jednak nie ma opcji, żebym tyle za nie zapłacił. 

 

Jeden z japońskich sklepów - Kingdom Note - zaoferował Klientom z okazji swojego pięciolecia tematyczne serie atramentów: Ptaki i Insekty, a rok później Grzyby. Ptaki zrecenzowałem jakiś czas temu, trzeba wziąć się również za robale.

 

Nicpoń - pomyśl nad jakąś serią. Zestawy mają w sobie coś fajnego, choćby to, że stanowią zamkniętą całość.

 

uXpd3v.jpg

 

 

 

  1. Dorcus Hopei Binodulosus (chrząszcz jelonek)
  2. Rosalia Batesi (nadobnica)
  3. Sasakia Charonda (motyl cesarz)
  4. Tanna Japonesis (cykada)
  5. Trypoxylus Dichotomus (Rochatyniec)

 

Trypoxylus dychotomus (rochatyniec dwurożny) to chrząszcz a w wydaniu Kingdom Note przyjemny, ciepły brąz.

 

 

rwRcsY.jpg

źródło

 

 

x9jqIF.jpg

Kingdonnote.com

 

Ekspresjonizm abstrakcyjny

 

VIVJPN.jpg

 

 

Software ID

 

VhqPAq.jpg

 

 

Zakres koloru

 
9mgBlf.jpg
 
 

 

Oxford recycled, 90 g - Kaweco Sport Classic, eyedropper, B

 

 

PbtqPJ.jpg

 

 

4UgcQo.jpg

 

 

KfB5IH.jpg

 

d9LbwQ.jpg

 

T2Vq84.jpg

 

Porównanie

 

qrqgpZ.jpg

 

 

 
Edytowano przez visvamitra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Kolor owszem ładny, choć odrobinę mało oryginalny. Setny soczysty brąz wpadający lekko w czerwień (przynajmniej w mojej percepcji).

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie cena i dostępność.

BTW przesyłka od pana hobby_japan nadal mozolnie podąża do mnie z Kraju Kwitnącej Wiśni, więc w dalszym ciągu nie mogę polecić tego sprzedawcy atramentów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trypoxylus dychotomus (rochatyniec dwurożny) to chrząszcz a w wydaniu Kingdom Note przyjemny, ciepły brąz.

a fe! jak Pan może Panie Pomidorze! róg - roh => rohatyniec.

 

Edyta dodaje, że brąz jak brąz.

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

BTW przesyłka od pana hobby_japan nadal mozolnie podąża do mnie z Kraju Kwitnącej Wiśni, więc w dalszym ciągu nie mogę polecić tego sprzedawcy atramentów.

 

Szło, szło aż w końcu doszło :)

Blitzkrieg to nie był, ale wszystko dobre, co się dobrze kończy.

Edytowano przez Markol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...