Skocz do zawartości

Lierre Sauvage - J. Herbin


visvamitra

Ankieta  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się ten kolor?

    • Tak
    • Nie
    • Trudno powiedzieć
      0


Polecane posty

Lierre Sauvage to jedna z moich pierwszych zieleni. Mam do niej sentyment.

 

Zacznijmy od opakowania. Lierre Sauvage przychodzi w kartonowym pudełeczku a zamknięte jest w niepraktycznym kałamarzu o pojemności 30 ml. 

 

AthRm1.jpg

 

 

 

 

INFORMACJE / PARAMETRY

 

Producent: J. Herbin

Kolor: Lierre Sauvage

Opakowanie: kałamarz o pojemności 30 ml

 

 

Nasycenie: dobre

Przepływ: dobry we wszystkich piórach, w których go używałem. A było ich kilka. 

 

 

BuXuRN.jpg

 

 

KROPLE ATRAMENTU NA RĘCZNIKU KUCHENNYM MARKI QUEEN ZE ZNANEJ SIECI DYSKONTÓW

 

wKwBmN.jpg

 

 

CHROMATOGRAFIA 

 

eXjEdw.jpg

 

 

 

MÓJ PROGRAM GRAFICZNY WIERZY, ŻE LDT WYGLĄDA MNIEJ WIĘCEJ TAK:

 

 

tLJqkY.jpg

ZAKRES KOLORU (użyłem narzędzia gradient w PSie, zaznaczyłem partie jasne i ciemne, w rezultacie powstał taki gradient - dla papieru kalendarzowego)

 
ofszRi.jpg
 

 

 

 

W kalendarzu LEB MODEL 

 

A6b3WF.jpg

 

 

4mGBG8.jpg

 

 

 

QgfNlB.jpg

 

 

2o5uAQ.jpg

 

Rhodia

 

FvYClp.jpg

 
 
51glNo.jpg

 

 

 
Gruba warstwa atramentu na papierze Clairefontaine 120 g
 
CyGdOq.jpg
 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@visvamitra wiesz ja się domyślę i aż tak mi to nie przeszkadza ale jak już będziesz poprawiać

 literkę R popraw również literkę Ł

  W słowie słabość ja czytam --- stabość jak również w słowie kupiłem czytam --- kupitem

 Nie to że ci wytykam błędy bo daleko mi do tego, sam mam z pewnymi literkami mały problem

 na przykład z łączeniem literek rz, sz, cz, wychodzi mi to trochę rozciągliwie i chaotycznie.

 Takie rz często wychodzi mi jak wydłużone n . Pozdrawiam.

Edytowano przez YAMAHAL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za recenzję i włożoną pracę. Kolor ekstra, tylko trudno go złapać we Wrocławiu :)

 

Czy wiesz. ze twoje "r" to psuj? Psuje czytelność. Nie wiem, to znaczy wiem, ale mógłbym nie wiedzieć co to jest "Lievve sauvage". 

Czy tak uchodzi poważnemu recenzentowi?  :hmm1:

 

I my to tak z życzliwości........

 

Polska mistrzem Polski.

Edytowano przez GranatowyPrawieCzarny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiesz. ze twoje "r" to psuj? Psuje czytelność. Nie wiem, to znaczy wiem, ale mógłbym nie wiedzieć co to jest "Lievve sauvage". 

Czy tak uchodzi poważnemu recenzentowi?  :hmm1:

 

@visvamitra wiesz ja się domyślę i aż tak mi to nie przeszkadza ale jak już będziesz poprawiać

 literkę R popraw również literkę Ł

  W słowie słabość ja czytam --- stabość jak również w słowie kupiłem czytam --- kupitem

 Nie to że ci wytykam błędy bo daleko mi do tego, sam mam z pewnymi literkami mały problem

 na przykład z łączeniem literek rz, sz, cz, wychodzi mi to trochę rozciągliwie i chaotycznie.

 Takie rz często wychodzi mi jak wydłużone n . Pozdrawiam.

 

Panowie,

Wystarczy przeczytać Temat/Tytuł i chyba wiadomo o jaki kolor chodzi?

Ja na zdjęciach mogę oglądać szlaczki z przedszkola - ważne, żeby było widać kolor i cieniowanie na próbce.

Wytykanie błędów przy ilości pracy którą Visvamitra wkłada w te recenzje jest nie na miejscu - nawet jeśli wynika wyłącznie z życzliwości.

 

Łukasz - testuj, pisz i wklejaj jak najwięcej recenzji - nawet jeśli będą napisane podobnie jak recepty mojego lekarza :).

Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję się urażony :) Chciałbym popracować nad pismem, ale mam problem z tym, żeby wygospodarować czas. Oczywiście nie wynika to wcale z braku czasu, tylko, z tego, że źle go sobie organizuję :) Był moment, że codziennie ćwiczyłem literki, ale odpuściłem sobie na dwa dni i te dwa dni trwają już trzy miesiące.

 

Wolę współczesne etykiety.

Edytowano przez visvamitra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny, taki a la zieleń cukrowa (kim był ten Cukrow?).

mnie się podobają stare etykiety. kojarzą mnie się z tabaką Hedges. to była dobra tabaka, ładnie zmielona, dobrze aromatyzowana i niezbyt mocna nikotynowa. dawne dzieje.

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...