Skocz do zawartości

Atramenty Wancher - porównanie


Romii

Polecane posty

Witajcie,

 

Jakiś czas temu robiłem zakupy u użytkownika Engeika - dosyć dobrze znanego z ebay-a.

Przy okazji zamówiłem też 5 kolorów atramentu Wancher - zapełnienie mając pojęcia co to jest :).

Żeby nie przynudzać - poniżej skany próbek pisma na dwóch rodzajach papieru - ten w kropki to standardowy

papier budżetowy Lyreco 80gr. do drukarek laserowych zadrukowany, ten bez kropek to papier 90

do drukarki atramentowej bliżej nieokreślonej firmy :). Żeby uniknąć problemów z czyszczeniem pióra, pozostałością wody 

bazgroły wykonałem maczanką :) - widać przynajmniej gdzie poszło dużo atramentu, gdzie się kończył i jakiego można spodziewać

się cieniowania.

Dla porównania trochę atramentów, które miałem pod ręką - myślę że dość popularnych, żeby wyrobić sobie zdanie

o tym czymś nazwanym Wancher.

W moim odczuciu - atramenty słabe, niczym mnie nie zachwycają, widać strzępienie i kolory też nie za bardzo mi pasują

no może poza Ebine Violet.

 

Jeśli ktoś chciałby przetestować te atramenty bardziej profesjonalnie niż ja poproszę o PW - chętnie wyślę próbki.

Pozdrawiam

 

277076a82940.jpg

 

f76cd652e205.jpg

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...