Skocz do zawartości

Jaki atrament dzisiaj kupiłeś/ -łaś? :)


emilien

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

aż tyle? 18 zł plus jakieś 10-12 zł za przesyłkę z Kaligrafa, miewają braki kolorów, ale troszkę taniej, niż piszesz ;)

 

no i z samej ciekawości w trakcie sprawdzania zachorowałam na kolorki... będzie dramat i debet, ale chyba kupię... :rolleyes:

Ok. 4 euro w sklepie. Pełny wybór, :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie drogo, bo atrament + przesyłka to prawie tyle co dwa atramenty. Wiem że te 33zł to stosunkowo niedużo, ale taki sheaffer, parker czy wattermann kosztują w sklepie do 25zł - zwłaszcza ten pierwszy. Czyli jak dla mnie drożej.

Dopiero zaczynam swoją przygodę z piórami, a już rozwalam wszystkie oszczędności :) Martwi mnie to że z czasem ta tendencja się pogarsza, a mój rachunek bankowy szczupleje <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie drogo, bo atrament + przesyłka to prawie tyle co dwa atramenty. Wiem że te 33zł to stosunkowo niedużo, ale taki sheaffer, parker czy wattermann kosztują w sklepie do 25zł - zwłaszcza ten pierwszy. Czyli jak dla mnie drożej.

Dopiero zaczynam swoją przygodę z piórami, a już rozwalam wszystkie oszczędności :) Martwi mnie to że z czasem ta tendencja się pogarsza, a mój rachunek bankowy szczupleje <_<

 

Opłaca się po prostu czasami kupować w hurcie - to znaczy kupować większą ilość od jednego dostawcy, czasami nawet minimalnie drożej za butelkę, byleby były jedne koszty przesyłki. Chociaż czasami bywa to zgubne bo tak naprawdę jedynie dokładamy przedmiotów których być może wcale byśmy nie chcieli kupić ;)

Ja mam jakieś 1,5-1,7 litra kupionych atramentów i około 3,5 atramentów własnej produkcji ;) Po pierwszych 20 butelkach atramentu człowiek przestaje się przejmować pierdółkami ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarł do mnie ten R&K. Wziąłem go nie tylko ze względu na kolor, ale i na rzekome zmniejszone przebijanie. Zatankowałem najmokrzejsze pióro i na najgorszym papierze jaki mam trochę przebija, ale nie na tyle żeby pisać tylko po jednej stronie kartki, czyli to jest mniej więcej to o co mi chodziło. Co więcej kreska jest znacznie cieńsza, a kolor przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Udany zakup :) Jedyną wadą R&K jest kałamarz, a dokładniej zwyczajna butelka jak po syropie. W sumie to nie przeszkoda, ale warto zaznaczyć. Jestem szczerze zaskoczony jakością tych atramentów i następnym razem zamówię ze trzy sztuki w różnych kolorach. Szczególnie interesują mnie te galasowe jak np. salix, scabiosa.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zaprzyjażnić się z Twoim Mikołajem? Może ma coś jeszcze w worku? :D

Sailory mogą być ciekawe.

Jak to mawiają, każdy tak się wyśpi jak na to zasłużył,… :hmm1: czy też jak sobie pościelisz, taki Mikołaj przyjdzie… :hmm1: choroba, nie mogę dojść jak to szło... ;)

 

A co do sailorów, to do jednego inspiracją był "bój nasz ostatni…" jak i recenzja na tym forum czyli Granade… zaczepno obronny... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...