Skocz do zawartości

Bardziej mokro :)


Naleśnik

Polecane posty

Hej

z reguły lubię mokro i chciałbym zmodyfikować do tego nieco moje Hero 7002.

Czy do każdego pióra taki mod jak ten niżej się nadaje?

Jeśli tak to powinienem coś wiedzieć przed rozebraniem pióra i poszerzaniem tych rowków?

Jako, że hero ma stalówkę dość głęboko schowaną myślę jak by tu ją wydobyć, jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia. Małe, rozbrykane dziecko przy blacie, po którym poniewiera się brzytwa. Tatuś (?) bawiący się ostrzem i dziecko, które w każdej chwili może wpaść na krzesło, zderzyć się z biurkiem, rzucić czymś i milion innych potencjalnych wypadków...

Naleśnik: pogłębienie rowków powinno dać odczuwalny efekt, ale jeśli przedobrzysz - pióro zacznie chlapać. Dobry przepływ na spływaku powinien też, moim zdaniem, korespondować ze szczeliną w stalówce. Widziałem już przypadki, że sama stalówka pisała cieniutko, ale przy samej sekcji powoli narastała Straszliwa Kropla Zagłady. Tak więc, stosuj ostrożnie, z umiarem i tylko na tanich piórach. I uważaj, żeby się nie pochlastać. :)

Mógł przynajmniej wypłukać ten spływak przed nagraniem...

- PRZESADZASZ Z TYM ASEKURANCTWEM :rolleyes:

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ^^ Nie było by problemu bowiem ogólnie pióro pisze OK, ale ja mam coś z tym, że lubię jak atrament ma wyraźny kolor. Dodatkowo dzięki temu, że więcej go spływa tworzą się wyraźniejsze cienie w piśmie (linia nie jest jednakowa) co bardzo mnie jara :)

Jak znajdę potrzebne mi narzędzia pracy to się za to wezmę - mam nadzieję, że będzie OK :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...