Skocz do zawartości

Krywit


Thay

Polecane posty

Dzięki za przeniesienie wątku tutaj!

Cóż, przypakowo dostałem zdekompletowane piórko ze skuwką Krywita i dzięki temu na pewno bliżej zainteresuję się tą firmą. Nieco już poczytałem i dlatego odezwałem się forum. Oczywiście Thaj rugnął mnie troszkę, że ruszyłem temat w przedpokoju. No fakt, nie zachowałem się grzecznie :wub:

A swoją drogą, to pewnie zabiorę się za skompletowanie tego destrukta. No, a może ktoś potrzebuje takiej właśnie skuwki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dzięki za przeniesienie wątku tutaj!

Cóż, przypakowo dostałem zdekompletowane piórko ze skuwką Krywita i dzięki temu na pewno bliżej zainteresuję się tą firmą. Nieco już poczytałem i dlatego odezwałem się forum. Oczywiście Thaj rugnął mnie troszkę, że ruszyłem temat w przedpokoju. No fakt, nie zachowałem się grzecznie :wub:

A swoją drogą, to pewnie zabiorę się za skompletowanie tego destrukta. No, a może ktoś potrzebuje takiej właśnie skuwki?

Wątek odgrzewam po blisko 3 latach.

nabyłem bowiem niedawno takie piórko, zakrawające zdecydowanie na Krywita (prócz klipsa i stalówki)...

:

1f125ef68a2733e8m.jpg

 

d1a492efc7a978f1m.jpg

 

I ciekaw jestem bardzo jakie były losy Twojego...? Czy skompletowałeś, czy wrzuciłeś na dno szuflady...?

Może Pozostali też mogliby coś ciekawego na ten temat powiedzieć....?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...