Skocz do zawartości

Parker 51


Alveryn

Polecane posty

Dawno, dawno temu, zanim jeszcze myślałem o posiadaniu więcej niż dziesięciu piór (ale już po pierwszej piątce), zachorowałem na Parkera 51. Bardziej na ideę, historię, niż na samo pióro. W pewnym sensie, dlatego zacząłem bywać na Kole. Z perspektywy czasu wiem, że prościej byłoby założyć konto na PayPalu i ustrzelić pióro na ebayu. :P

Wtedy było wtedy...

P515.jpg

...a teraz jest teraz...

P514.jpg

Bogate wnętrze.

P512.jpg

Z dedykacją dla Pana_Q.

P513.jpg

Pióro napełnione atramentem niebieskim, pisze na brązowo z niebieskimi ciapkami. Tak to jest, jak się ususzy Pelikana w Parkerze... <_<

P511.jpg

Chyba to wytnę i wkleję do notatnika forumowego. Najwyraźniej zaliczyłem pratchettowskie trafienie cząsteczką idei. :D

P510.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

To chyba ta sama wersja, co u mnie - tylko klips podmieniłem z jasnobrązowym (robi za magazyn części), bo był kompletnie wytarty i się gryzł z wykończeniem. Kiedyś dam do galwanizacji/ustrzelę inny w lepszym stanie i zamienię z powrotem.

Dwa pierwsze od lewej są najfajniejsze, bo to sprawne vacumatiki. :)

Fascynujące, co można czasem znaleźć w kawiarnio-galerii. :)

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...