Skocz do zawartości

Nowe kolory Lamy Safari i Al-Star na 2017 r.


visvamitra

Polecane posty

Lamy nie zdążyło wyprodukować odpowiedniej ilości atramentu, aby zaspokoić popyt. Wyrobili się z piórami (Pacific Blue i Petrol są już w ofercie), ale na butelkowany atrament musimy poczekać. Polski dystrybutor deklaruje, że zmieni się coś w maju :).

2 godziny temu, Aventador13 napisał:

Kolor atramentu Petrol to także nie moja bajka. Wole jaśniejesze kolory. Za to nie mogę się doczekać tego Pacyfic Blue. Widzę, że pióro już jest a atramentu dalej nie można kupić :/

Pacific Blue to ten sam kolor co turkusowy Lamy. Różni się jedynie opakowaniem :(.

Lamy Safari Petrol w świetle dziennym:

Lamy_Safari_Petrol_pioro_wieczne_2.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ArielN napisał:

 

Pacific Blue to ten sam kolor co turkusowy Lamy. Różni się jedynie opakowaniem :(.

 

 

A ja naiwny kupiłem Pacific Blue i już dwa tygodnie gryzę się czy nie reklamować... bo kolor taki sam jak turkusowy. Myślałem, że z oczami coś nie tak, albo pani podmieniła w sklepie. A to zwykły chwyt marketingowy. Wstyd LAMY.

 

6d84f0427d36bd89.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, visvamitra napisał:

Nie lubię takich zabiegów (wcześniej zrobił to Waterman z serią Blue Obsession). Na szczęście kolor zupełnie nie mój, więc nie muszę się martwić i zgrzytać zębami.

Ale tak dokładnie to samo wlali do butelki i dali tylko inną etykietę :blink: ?

Edytowano przez marecki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rebranding :)

 

Co do petrola, mam mieszane uczucia, lubię matową fakturę, sam zdecydowałem się na umbra mat i bardzo sobie ten wybór chwalę, w tym jednak przypadku nie wiem czy nie jest ono nieco za ciemne. Tyle w kwestii pióra. Co do atramentu. Czy teal to to samo co petrol, bo tak mi się wydaje ale pewności nie mam? Pytam bo osobiście lubię takie morskie atramenty,.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, emrzet napisał:

rebranding :)

 

Co do petrola, mam mieszane uczucia, lubię matową fakturę, sam zdecydowałem się na umbra mat i bardzo sobie ten wybór chwalę, w tym jednak przypadku nie wiem czy nie jest ono nieco za ciemne. Tyle w kwestii pióra. Co do atramentu. Czy teal to to samo co petrol, bo tak mi się wydaje ale pewności nie mam? Pytam bo osobiście lubię takie morskie atramenty,.

Tak, "teal" to ten kolor. Morski :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...