Skocz do zawartości

Wprowadzamy: notesy Field Notes


_Pióromaniak_

Polecane posty

Mamy to szczęście, że Field Notes pojawia się w Pióromaniaku w dniu jego pierwszych urodzin. Zaczynamy od fantastycznej edycji kwartalnej Lunacy (jednej z najciekawszych do tej pory wydanych) oraz notesu reporterskiego z prawdziwego zdarzenia – Front Page. Do tego linia klasyczna – Field Notes Original, czyli trójpaki jasnobrązowych notesów w linię, kratkę lub czystych. Dostępne także jako miks trzech liniatur. Co z kropkami? Są, jako Pitch Black.

 

Notesy_Field_Notes_Lunacy_sklep_Pioroman

 

Więcej: http://bit.ly/Pora_na_Field_Notes

 

W artykule na blogu odpowiedź na najważniejsze pytanie: Field Notes i pióra wieczne?

 

Magda i Marcin

Edytowano przez Pioromaniak.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna edycja...Ale po moich pierwszych i ostatnich doświadczeniach z tym papierem... Chyba się jednak wstrzymam przed zakupem.

Wiem, wiem, niby ten papier poprawili.. póki nie zobaczę na żywo, to nie zmienię zdania ;)

Przy cienkich stalówkach może jest lepiej, ale od M w górę nie jestem pewna, czy poprawa jest tak spektakularna. Pamiętam, że papier chłonie atrament niczym tani papier xero, strzepienie i przebijanie obecne (tu widzę poprawę), z powodu powyższych, głównie pierwszej 'właściwości', o cieniowaniu atramentu można zapomnieć.

Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna edycja...Ale po moich pierwszych i ostatnich doświadczeniach z tym papierem... Chyba się jednak wstrzymam przed zakupem.

Wiem, wiem, niby ten papier poprawili.. póki nie zobaczę na żywo, to nie zmienię zdania ;)

Przy cienkich stalówkach może jest lepiej, ale od M w górę nie jestem pewna, czy poprawa jest tak spektakularna. Pamiętam, że papier chłonie atrament niczym tani papier xero, strzepienie i przebijanie obecne (tu widzę poprawę), z powodu powyższych, głównie pierwszej 'właściwości', o cieniowaniu atramentu można zapomnieć.

 

Oj tak, poprawili :). Szkoda, że zmiany nie objęły linii Original i Pitch Black. Szczegółowe porównania, na których widać to, o czym rozmawiamy: http://bit.ly/Pora_na_Field_Notes

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...