Jump to content
RRR

Zabawa piórem z superfleksem...

Recommended Posts

2 godziny temu, RRR napisał:

"ŚmiercionoŚni" (wyd. Kultura Gniewu 2007) - komiks powinien być dostępny na stronie wydawnictwa, można też kupić z drugiej ręki na Allegro. Scenariusz broni się do dziś, rysunki w większości też, za okładkę przepraszam - ma niewiele wspólnego z zawartością. Jeżeli lubisz oniryczne, groteskowe historie, to powinno Ci się spodobać. 

Strona internetowa: rylkorysuje.com

AAAAA!!! Ty jesteś Łukasz Ryłko??

Komiks SUPER!

http://mcagnes.blogspot.com/2012/12/smiercionosni-ukasz-ryko-wyobraznia-taak.html

Ja właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem tego komiksu. Pierwsze skojarzenie jakie miałem to "Pulp fiction" :D.  Pierwszy raz mam styczność z takim komiksem i jestem pod duuużym wrażeniem. 

Dnia 6.01.2018 o 23:01, depeszka napisał:

No nieee.... muszę przeczytać :wub:

Z tym czytaniem to bym się za bardzo nie rozpędzał ;).

Nic więcej nie miałem zamiaru pisać. Dla kogoś kto nie miał wcześniej doczynienia z tego typu sztuka, sam pierwszy kontakt z Twoim komiksem, pozostawia niezapomniane wrażenie, którego nie śmiał bym nikogo pozbawiać.  Szczerze polecam, a Tobie gratuluję.  

Ps. na okładce jest wzmianka o kolejnych częściach, ale w sieci nic nie mogę znaleźć - powstały już?

Dzięki. Nie, nie powstała kolejna część. Jakieś pojedyncze historyjki narysowałem w między czasie, ale pełnego albumu już nie. To było bardzo dawno temu. Może jeszcze kiedyś. Czas pokaże ;)

1 godzinę temu, Ice napisał:

Ja właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem tego komiksu. Pierwsze skojarzenie jakie miałem to "Pulp fiction" :D.  Pierwszy raz mam styczność z takim komiksem i jestem pod duuużym wrażeniem. 

Z tym czytaniem to bym się za bardzo nie rozpędzał ;).

Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:nono:

W tym wypadku, kolory są prosto z Photoshopa :) Tablet rysunkowy mile widziany, ale można tez próbować myszką.

Świetna ta kreska przy bucie, robi przestrzeń.

Ps. Nadal jestem fanem Twojego stylu.

Dzięki, tamte duszki były bardziej podobne do postaci z Krzyku Muncha. Na taki pomysł mógł wpaść tylko Miyazaki ;)